Rainbrow je unikátna hra pre iPhone X, ktorú ovládate iba vašou tvárou

Nové technologické vymoženosti otvárajú vývojárom aplikácií nové možnosti.

Nové technologické vymoženosti otvárajú vývojárom aplikácií nové možnosti. A presne to isté nastalo po príchode tohtoročnej desiatky, ktorá dostala do high-end výbavy aj niečo, čomu spoločnosť Apple hovorí TrueDepth kamera. 

Tento pokročilý hardvér sa nachádza na prednej strane smartfónu iPhone X, a ako už určite mnohí vedia, s kombináciou umelej inteligencie vie behom krátkej chvíle rozpoznať výzor našej tváre. Preto možno novú hru s názvom Rainbrow bez akejkoľvek štipky srandy ovládať iba obyčajnými pohybmi nášho obočia.

Stačí sa teda iba pozerať na mobilné zariadenie a v tom správnom okamihu meniť podobu tváre, aby virtuálna postavička (lepšie povedané smajlík), ktorú sme dostali za úlohu ovládať, zvládla svoju úlohu čo najlepšie. Tá spočíva v zbieraní bodov a vo vyhýbaní sa nástrahám, takže možno povedať, že ide o akúsi netradičnú arkádu.

iOS hru Rainbrow nájdete v App Store úplne zdarma. Jedinou podmienkou je to, aby ste vlastnili drahý iPhone X. Spomínanú TrueDepth kameru zatiaľ neponúka žiadny iný model z portfólia kalifornského jabĺčka, takže iná možnosť v týchto dňoch ani neexistuje.

TIP REDAKCIE
Hranicu 1 milióna bodov v AnTuTu prekonal ďalší smartfón, tentokrát od Realme
Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať