Qualcomm ohlásil príchod nového Always on Windows PC

Na tohtoročnom Snapdragon Summite sme sa mohli dozvedieť veľmi zaujímavé novinky, ako napríklad už spomínaný procesor Snapdragon 845, ale aj novinky ako spojenie síl s Microsoftom a Asusom kvôli vytovreniu nového Always On, Always Connected PC. 

Na tohtoročnom Snapdragon Summite sme sa mohli dozvedieť veľmi zaujímavé novinky, ako napríklad už spomínaný procesor Snapdragon 845, ako aj novinky týkajúce sa spojenia síl Microsoftu a Asusu kvôli vytvovreniu nového Always On, Always Connected PC.

Prvý exemplár takéhoto “štýlu” predstaveného na konferencii bol ASUS NovaGo 2-in-1. Toto zariadenie bude ponúkne procesor Snapdragon 835, pobeží na operačnom systéme Windows 10 a nezaostáva ani s batériou, ktorá vydrží až 22 hodín na jedno nabitie. Za 4GB model si zaplatíme približne 509 eur, zatiaľ čo za 8GB model okolo 679 eur.

NovaGo, prvý Always on Windows PC svojho druhu

Podľa výkonného vice prezidenta Windowsu a zariadení spoločnosti Microsoft, Terryho Myersona, budete potrebovať nabiť toto zariadenie približne raz za týždeň. Zaujímavým faktom je to, že tieto PC (ako aj ich názov hovorí) nikdy “nespia” a zapínajú sa okamžite.

Ďalšou veľmi veľkou výhodou je fakt, že tieto zariadenia dokážu byť online kdekoľvek, kde bude dostupný signál.

TIP REDAKCIE
Repasovaný iPhone alebo PS5: Orange si k Vianociam pripravil niekoľko noviniek

NovaGo však nebude jediný PC svojho druhu. Po čase sa k nemu plánujú pripojiť aj modely od spoločností HP a Lenovo. HP už dokonca aj poukázal na svoj Envy x2, ktorého by sme sa mali dočkať niekedy na jar 2018.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať