Aké zariadenie sa umiestnilo na prvej priečke svetového rebríčka podľa Google? iPhone X to nie je!

Spoločnosť Google zverejnila rebríčky najvyhľadávanejších informácií roku 2017. Hoci by mnohí čakali, že najvyhľadávanejším zariadením bude čerstvá novinka iPhone X, nie je to tak.

Spoločnosť Google zverejnila rebríčky najvyhľadávanejších informácií roku 2017. Hoci by mnohí čakali, že najvyhľadávanejším zariadením bude čerstvá novinka iPhone X, nie je to tak.

Je síce pravda, že to vyzerá tak, akoby sa celý rok točil len okolo iPhone X, avšak to nie je celkom tak. Tento rok bol totiž vyhľadávanejší jeho mladší brat, iPhone 8, ktorý mu ukradol prvé miesto.

iPhone 8 prekonal nielen iPhone X, ale aj Nintendo Switch, Samsung Galaxy S8 alebo dokonca aj Xbox One X od spoločnosti Microsoft. Aby sme sa na vec pozreli z lepšej stránky, vyššie uvedené zariadenia skončili v hornej polovici 10-miestneho zoznamu. Nokia 331, Razer Phone alebo OnePlus 5 skončili na spodnej časti rebríčku, no treba pripomenúť, že sa stále bavíme o najvyhľadávanejších zariadeniach v kategórii spotrebiteľskej elektroniky.

Ako to, že je iPhone 8 prvý?

Ak si ale kladiete otázku, prečo je iPhone X druhý a nie prvý, je tu celkom jednoduché vysvetlenie. Na iPhone 8 sa veľmi veľa ľudí tešilo už vopred, pretože vedeli, ako sa bude volať a na čo sa (približne) môžu tešiť. iPhone X bol celkom “v utajení” a možno by bol na vrchu tohto zoznamu, ak by ľudia dopredu vedeli, ako sa bude nové zariadenia volať a čo môžu očakávať.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Bitcoin naberá na sile. Jeho cena sa blíži k rekordnému maximu!

Razer behom mesiaca stihol to, čo iní za rok

Ďalšia vec, na ktorú je potrebné poukázať, je obľúbenosť telefónu spoločnosti Razer. Napriek tomu, že telefón bol vydaný len minulý mesiac, je obdivuhodné, že sa dokázal prebojovať do prvej desiatky, teda presnejšie, na vynikajúce siedme miesto.

Ak vás zaujíma, čo všetko bolo najvyhľadávanejšie u nás, môžete si pozrieť rebríček, ktorý zverejnil Google Slovensko.

Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať