Moderný vysávač pre moderného používateľa: Žiadne káble a cena, akej neodoláte!

Zabudnite na klasické vysávače, ktoré boli tak veľké, že museli byť na kolieskach, aby sme prostredníctvom nich mohli poupratovať priestory nášho príbytku.

Zabudnite na klasické vysávače, ktoré boli tak veľké, že museli byť na kolieskach, aby sme prostredníctvom nich mohli poupratovať priestory nášho príbytku. Táto moderná alternatíva je totiž tak jednoduchá, že vyzerá ako obyčajná metla. 

Vo svojich útrobách však skrýva náklad moderných technológií, aby nám dokázala uľahčiť a tiež spríjemniť rutinné činnosti, akým sa mnohí z nás oblúkom vyhýbajú. Reč tu je o produkte od výrobcu Dibea, ktorý navyše momentálne nájdete v časovo limitovanej zľave e-shopu GearBest, a to s cenovkou vo výške necelých 70 eur. Stačí použiť akciový kód C7GBDD.

Vysávač Dibea C17 disponuje špeciálnym filtračným systém a z konštrukčného uhľa pohľadu je určený do menej prístupných priestorov, ako je napríklad podlaha pod posteľou alebo rohy miestností, kam sa za bežných okolností dostaneme iba naozaj ťažko. Ak by však niekto potreboval poupratovať veľmi zle prístupné oblasti, respektíve chce dať do poriadku gauč či fotelku, môže ho behom krátkej chvíle premeniť na citeľne kompaktnejšiu (ručnú) verziu s badateľne šikovnejším vstupným otvorom.

TIP REDAKCIE
Podľa Apple má Android 47-násobne vyššie riziko kontaktu s malvérom. Pripisuje to sideloadingu

Vlastná dokovacia stanica

Aby sme zariadenie mohli nabíjať čo najpohodlnejšie, výrobca k nemu dodáva aj šikovnú dokovaciu stanicu, kde sa navyše dá odložiť príslušenstvo. Celý nabíjací proces trvá pri 2 200 mAh kapacite zhruba 4 až 5 hodín a keď aktivuje tú najvyššiu rýchlosť (7 000 Pa), vysávač vydrží fungovať približne tých 20 minút. Pri tej najnižšej (4 000 Pa) dokáže fungovať raz toľko, čiže asi 40 minút.

Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať