Inteligentné hodinky Fitbit dostanú poriadnu nálož nových aplikácií

Vyzerá to tak, že inteligentné hodinky Fitbit sa chcú rovnať, alebo chcú dokonca prekonať, zatiaľ najúspešnejšieho predajcu inteligentných hodiniek – Apple.

Vyzerá to tak, že inteligentné hodinky Fitbit sa chcú rovnať, alebo chcú dokonca prekonať, zatiaľ najúspešnejšieho predajcu inteligentných hodiniek – Apple.

Fitbic Ionic si k nám cestu našli už v októbri, avšak bez app store. Po “chvíli” čakania si však táto funkcia objavila pod názvom The App Gallery a ponúka nám množstvo zaujímavých aplikácií na stiahnutie.

App Gallery sľubuje rýchly vývoj aplikácii, niečo ako model Pebble. App Gallery a nové aplikácie si môžete stiahnuť už dnes.

Fitbit Ionic s novými aplikáciami, hrami a mnohým ďalším

Pod pojmom “nové aplikácie” myslíme niečo ako ETrade, Flipboard alebo dokonca ovládaciu aplikáciu pre Hue Lights. Spomedzi všetkých však vyčnieva jedna zaujímavá aplikácia – Fitbit Labs, kde spoločnosť bude objavovať a hľadať nové nápady, ako napríklad “hravé fitness”.

Dočkáme sa však aj nových hier. Áno, hier na hodinkách. Perfektným príkladom je Fitbit Pet, fitness hra, ktorá môže znieť ako veľmi obľúbená verzia hry modelu Pebble s názvom FitCat app. Toto však nie je jediná fitness hra, na ktorú sa môžeme tešiť. Čakajú na nás aj Treasure Trek a Mood Log.

TIP REDAKCIE
Huawei spúšťa NEXT IMAGE Awards 2021: 10 000 dolárov môžu vyhrať aj Slováci

O miesac sa však môžeme tešiť na ďalšie dve zaujímavé aplikácie, ako je Think Fast, hra na vylepšenie spánkových návykov, a Tennis-tracking app.

Čo sa týka počúvania hudby, má Fitbit pre majiteľov v Spojených štátoch amerických nachystanú Pandoru, ale taktiež začal spolupracovať aj s Deezerom pre všetkých vlastníkov Fitbit Ionic, z hociktorej krajiny.

Aj keď toto všetko znie veľmi zábavne a zaujímavo, bude si musieť dať Fitbit na novom modeli záležať a dodržať svoj sľub o rýchlom vývoji a vydávaní aplikácií.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať