Xiaomi rozširuje svoju značku do Spojených štátov prostredníctvom Amazonu

Xiaomi, výrobca smartfónov a gadgetov sídliaci v Číne, prináša viac svojich produktov do Spojených štátov už tento týždeň.

Xiaomi, výrobca smartfónov a gadgetov sídliaci v Číne, prináša viac svojich produktov do Spojených štátov už tento týždeň.

Do Amazonu prichádzajú dva modely slúchadiel, a to 10 000 mAh Mi Power Bank Pro, 360-stupňová kamera a súprava na kódovanie robotov. Toto ukazuje, že spoločnosť bude pomaly rozširovať predaj a výrobu svojich zariadení aj v Spojených štátoch.

Xiaomi momentálne predáva svoj Android TV set-top box a Mi TV vo Walmartoch všade okolo Spojených štátov. Predtým však spoločnosť jednotlivé položky pre Spojené štáty vydávala na svojom Mi online obchode, zahŕňajúc fitness trackery, batérie a slúchadlá. Tieto zariadenia boli do 30 minúť vypredané.

Xiaomi boduje aj v Spojených štátoch

Batérie a 360-stupňová kamera sú už teraz na Amazone dočasne nedostupné, zatiaľ čo oboje slúchadlá nebudú dostupné až do 24. novembra. Je dosť pravdepodobné, že sa aj tieto zariadenia veľmi rýchlo vypredajú, keďže všetci potrebujú slúchadlá a zdá sa, že všetci túžia nakupovať od Xiaomi. Mi Headphones budú stáť 129,99 USD, zatiaľ čo Mi In-Ear Headphones Pro budú stáť 25,99 USD. Veľký úspech by bol viac než zaručený, ak by sa Xiaomi rozhodol v Spojených štátoch namiesto tohto predávať USB-C alebo bezdrôtové slúchadlá. Niekde však začať musí.

TIP REDAKCIE
Sony chce žalovať firmu, ktorá predáva bočné kryty na PlayStation 5
Total
10
Zdieľaní
Total
10
Zdieľať