O iPhone X je obrovský záujem: Zlodeji v USA prepadli dodávku, z ktorej ukradli 313 kusov

Je to jeden z najdrahších masovo predávaných a vyrábaných telefónov v histórii, no aj napriek tomu je oň extrémne vysoký záujem.

Je to jeden z najdrahších masovo predávaných a vyrábaných telefónov v histórii, no aj napriek tomu je oň extrémne vysoký záujem. Presný počet predobjednaných a dnes aj predaných kusov síce zatiaľ známy nie je, no očakáva sa, že pôjde o nový rekord. Zariadenie sa ako teplé rožky predáva aj na Slovensku. Zo skladov zmizli všetky kusy, ďalšie majú prísť až v decembri, resp. januári.

iPhone X si na mušku zobrali aj zlodeji, ktorí v americkom San Francisku včera okolo obeda miestneho času vykradli dodávku UPS odparkovanú pred obchodom Apple. V nej sa nachádzalo 313 kusov nových iPhone X. Podľa všetkého išlo o kombináciu 64 GB a 256 GB modelov v hodnote viac ako 370 000 dolárov.

https://youtu.be/WAa20hLLAhw

Ako sme už informovali v samostatnom článku, zariadenie sa predáva aj na slovenskom trhu. Dostupné je aj u operátorov, ktorí však zariadenie takmer vôbec nedotujú, a to ani pri tých najdrahších paušáloch s 24-mesačnou viazanosťou.

TIP REDAKCIE
Južná Kórea smeruje za hranice Zeme: Do vesmíru úspešne vyslala svoju prvú raketu!

Čo iPhone X ponúka si môžete prečítať v tomto článku.

Total
22
Zdieľaní
Total
22
Zdieľať