HTC U11+ sa chváli priehľadným telom a výkonnou batériou. Chýba mu však jack

Konečne sme sa dočkali vylepšeného následníka HTC U11. Špekulovalo sa o ňom naozaj dlho a objavovali sa rôzne dohady o jeho vzhľade a špecifikáciách. Ktoré z nich boli teda pravdivé?

Konečne sme sa dočkali vylepšeného následníka HTC U11. Špekulovalo sa o ňom naozaj dlho a objavovali sa rôzne dohady o jeho vzhľade a špecifikáciách. Ktoré z nich boli teda pravdivé?

Po tom, čo spoločnosť HTC vydala niekoľko smartfónov, v máji sa vrátila späť so svojím “stlačiteľným” U11, ktorý vám umožní spúšťať aplikácie alebo zachytávať obľúbené momenty fotoaparátom len tým, že ho pevne stisnete v rukách na oboch stranách. Teraz prichádza s takmer bezrámikovým U11+, ktorý má väčší displej, výkonnejšiu batériu a naozaj zaujímavé priehľadné telo. Smartfónu sa teda môžete pozerať cez jeho zadnú stranu takpovediac na zuby.

Výkon, úložisko a špecifikácie

Má 6,0-palcový Quad HD (2 560 x 1 440 pixelov) Super LCD displej, čiže je od svojho predchodcu väčší len o vlások. Pridaná je taktiež certifikácia odolnosti IP68. Čo sa týka vnútraj smartfónu, je poháňaný osemjadrovým procesorom Snapdragon 835 s taktom jadier 2,45 GHz, pričom si môžete vybrať z verzií s 4 GB RAM s 64 GB úložiskom alebo 6 GB RAM so 128 GB úložiskom. Ak by vám bolo málo, môžete pridať 2 TB za pomoci microSD karty do druhého slotu pre SIM. Batéria, ktorá má 3 930 mAh by mala vydržať dlhšie ako batéria v U11.

HTC U11+ má samozrejme operačný systém Android Oreo 8.0. Vzadu nájdeme 12 Mpx kameru s optickou stabilizáciou obrazu, zatiaľ čo predná má 8 Mpx a prichádza s identickou technológiou HDR Boost, aká nájdete aj v primárnej kamere. U11+ je dodávaný s HTC Sense na platforme Android Oreo, ktorý funguje nielen s asistentmi spoločnosti Google a Alexou, ale aj s vlastným Sense Companion od spoločnosti HTC. Ten prináša obsahové aktualizácie o každodennej aktivite alebo aj o nabíjaní.

TIP REDAKCIE
Huawei Nova 9 prichádza na Slovensko so 66 W nabíjaním a 120 Hz OLED displejom

Zabudnite na 3,5 mm jack

K tomuto všetkému ešte pridajte schopnosť smartfónu spúšťať aplikácie a vykonávať rôzne akcie len tým, že ho stisnete v rukách. Dá sa na ňom taktiež prispôsobiť funkcia Edge Launcher, ktorá sa nachádza na domovskej stránke smartfónu. Dostanete k nemu slúchadlá USonic s potláčaním zvuku, ktoré sa zapájajú do USB-C portu, takže nenájdete žiaden 3,5 milimetrový jack.

V Spojenom kráľovstve stojí 699 libier čo je približne 786 EUR a je možné si ho predobjednať na stránke spoločnosti HTC už 20. novembra.

Total
0
Zdieľaní
Total
0
Zdieľať