Facebook do svojej aplikácie pridal nové “GIF ankety”

Ak ste sa niekedy potrebovali svojich priateľov na facebooku spýtať dôležité veci, ako napr. “mal by som si skočiť do KFC, alebo si radšej navariť doma?”, tak to teraz môžete spraviť pomocou novo pridanej ankety.

Ak ste sa niekedy potrebovali svojich priateľov na Facebooku spýtať na dôležité otázky, ako napr. “mal by som si skočiť do KFC, alebo si radšej navariť doma?”, tak to teraz môžete spraviť pomocou novo pridanej ankety.

Vďaka novinke budete mať možnosť využívať GIF obrázky ako štýl odpovede, ak teda nepreferujete starý ohraný text.

Ako vytvoriť anketu?

Aby ste vytvorili anketu, ťuknite/kliknite na sekciu “Čo máte na mysli, xxx?” a v možnostiach vyberte možnosť “Anketa”. Následne môžete do voľného textového poľa vložiť svoju otázku a pridať dve možnosti, ako odpovede. Dĺžka otázky nie je limitovaná, ale odpoveď môže obsahovať max 25 znakov.

Aby ste namiesto textu pridali GIF ako odpoveď, ťuknite/kliknite na kameru alebo GIF ikonu v možnostiach odpovede. Taktiež si môžete nastaviť ako dlho bude možné na anketu odpovedať, s možnosťami na jeden deň, týždeň, podľa vlastného nastavenia alebo nikdy.

TIP REDAKCIE
Amazon a IKEA sľubujú, že do roku 2040 budú prevážať tovar len na uhlíkovo neutrálnych lodiach!

Táto funkcia ide v stopách Instagramu, na ktorý bola možnosť anketových nálepiek pridaná už minulý mesiac. Twitter má taktiež funkciu ankety, avšak dovoľuje vytvoriť až 4 možnosti pre odpoveď.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať