Apple predstaví iPhone SE 2! Malý iOS smartfón vraj dostane displej bez rámikov

Všetko naznačuje tomu, že už o pár mesiacov uzrie svetlo sveta generačný nástupca iPhonu SE.

Všetko naznačuje tomu, že už o pár mesiacov uzrie svetlo sveta generačný nástupca iPhonu SE. Novinka by opäť mala ponúknuť kompaktné telo, a to vrátane moderného prevedenia, ktoré môže pripomínať iPhone X.

Vyplýva to z informácií od webu MacRumors, pričom ten sa odvoláva na taiwanský plátok Economic Daily News. Všetko navyše sedí zo staršou špekuláciou, kde bol spomínaný prvý štvrťrok 2017. V tej čerstvej hovoria o 21. marci, čiže o jeho konci, kedy vraj prebehne mediálne podujatie spoločnosti Apple, kde zrejme uvidíme okrem iPhonu SE 2 aj iné hardvérové alebo softvérové produkty.


Čo sa týka technických špecifikácií, web Tekz24 ešte dávnejšie vyrukoval s detailami, ktoré zahŕňali ako minuloročný čipset A10 Fusion, tak aj 2 GB operačnú pamäť RAM, 128 GB úložisko, skromnú 1 700 mAh batériu či 12 megapixelový zadný fotoaparát. Všetko teda naznačuje tomu, že Apple znovu hodlá recyklovať súčiastky zo starších modelov, vďaka čomu môže znížiť cenu malého iOS smartfónu na citeľne nižšiu úroveň.

TIP REDAKCIE
Squid Game je hit: Netflix vraj rozprávkovo zbohatol, takú sumu nečakali ani oni!

Bez rámikov

Pred pár dňami navyše začalo internetom kolovať pekne spracované video od YouTubera s autentickou prezývkou Concept Creator, kde bola príležitosť vidieť, akoby iPhone SE 2 mohol vyzerať, keby dostane dizajn jubilejnej desiatky. Materiály zrejme zostanú tie isté (dva kusy skla a hliník), no ubudne z rámikov okolo displeja a pribudne kontroverzný výrez.

Total
19
Zdieľaní
Total
19
Zdieľať