tetovanie

Američan chcel nový iPhone 8: Získal ho zadarmo, na ruku si však musel vytetovať túto šialenosť!

Nový iPhone 8 je poriadne drahá záležitosť. Aj napriek tomu, že sa v porovnaní s minulou generáciou dizajnovo takmer vôbec nezmenil si zaň Apple pýta takmer 800 €.

Nový iPhone 8 je poriadne drahá záležitosť. Aj napriek tomu, že sa v porovnaní s minulou generáciou dizajnovo takmer vôbec nezmenil si zaň Apple pýta takmer 800 €. To je dosť aj na najzarytejších fanúšikov najbohatšej firmy na svete.

Jeden muž z Arizony sa zamyslel, ako by novinku mohol získať a prišiel s výborným (v jeho mysli) plánom. Na ruku si dal vytetovať logo svojho operátora, T-Mobilu.

Pán Philip Harrison na Twitteri oslovil samotného šéfa amerického T-Mobilu, Johna Legereho, ktorý je známy svojim extravagantným vystupovaním a šialenými nápadmi. Každopádne, Philip mu napísal, že má nápad. Za iPhone 8 zadarmo si na ruku dá vytetovať logo T-Mobilu. Šéf T-Mobilu pochopiteľne súhlasil, a tak sa mohlo ísť tetovať. Výsledok neskôr samozrejme skončil na internete.

Philip si dal logo T-Mobilu vytetovať rovno na predlaktie, aby ho všetci videli. Spočiatku zhrozená priateľka Harrisa to nakoniec zobrala celkom dobre. Čo sa T-Mobilu týka, ostali rovnako šokovaní, ako my.

https://twitter.com/philishadagrape/status/918298820345131008

„Krásne tetovanie! Ten iPhone 8 ti teda dáme. Stále nemôžem uveriť, že si spravil. Som rád, že tak budeš mať T-Mobile stále pri sebe!,“ odpísal na Twitteri sám John Legere.

Total
6
Zdieľaní