Acer má nový počítač pre hardcore hráčov. TOP konfigurácia rozplače vašu peňaženku

Taiwanský žralok prichádza s niečim, čo zaujme tých, ktorí sa radia medzi náruživých hráčov.

Taiwanský žralok prichádza s niečim, čo zaujme tých, ktorí sa radia medzi náruživých hráčov. Jeho Predator Orion 9000 dostal základnú dosku, kam si viete dať zapojiť skutočný high-end hardvér.

Herný počítač pozostáva zo špičkovej bedne na kolieskach, do ktorej pasuje ako 18-jadrový procesor Intel Core i9 Extreme Edition, tak aj štyri grafické karty AMD Radeon RX Vega v cross-fire zapojení alebo dve karty GTX 1080 Ti v SLI. Výrobca však na podujatí IFA 2017 spomenul aj priestor pre až 128 GB operačnú pamäť RAM (DDR4) či 44 TB pevný disk. A aby to všetko nezhorelo, tak nemohol zabudnúť ani na vodné chladenie alebo až 5 dômyselne umiestnených ventilátorov.

Na výber bude z viacerých možných konfigurácií, no tá, čo bola spomenutá, môže vystreliť až nad 5-tisíc eur. A to rozhodne nie je málo. Na druhú stranu, s takou hi-tech zostavou a s nejakým veľkým aj zaobleným monitorom prejdete do úplne inej dimenzie, pretože budete môcť hrať všetko pri tých najvyšších grafických detailoch bez strachu, že vás rozruší čo i len malilinký zásek obrazu.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Xiaomi mieri na úplný vrchol, oznámilo kľúčovú spoluprácu s Leica!

Dostupnosť hlásia na nadchádzajúce vianočné sviatky, čo je, samozrejme, úplne pochopiteľné. Začne predsa nákupná horúčka.