Videá na YouTube mesačne pozerá viac ako 1,5 miliardy prihlásených používateľov

Tohtoročné podujatie VidCon prinieslo viacero zaujímavých informácií, medzi ktorými nechýbalo ani číslo, ktoré súvisí s množstvom návštevníkov jednej z najpopulárnejších video služieb na internete.

Tohtoročné podujatie VidCon prinieslo viacero zaujímavých informácií, medzi ktorými nechýbalo ani číslo, ktoré súvisí s množstvom návštevníkov jednej z najpopulárnejších video služieb na internete. Ako sme sa teda dozvedeli, YouTube mesačne navštívi cez 1,5 miliardy používateľov, pričom reč je iba o tých prihlásených, tvrdí šéfka Susan Wojcicki.

Keď to porovnáme s TV, ľudia – v niektorých krajinách ako je U.S. – denne pozerajú okolo štyroch hodín videí, takže si myslíme, že existuje podstatne viac priestoru, aby ľudia začali YouTube pozerať ešte viac.

Web TechCrunch píše že, YouTube v roku 2013 mesačne navštívilo okolo jednej miliardy používateľov, kam boli započítaní ako tí prihlásení do svojho profilu, tak aj tí bez neho. A v blízkej budúcnosti by mal tento rozdiel kvôli neustále prebiehajúcej digitalizácii sveta narasť ešte viac.

TIP REDAKCIE
Signal má nového šéfa, vedenia sa ujal spoluzakladateľ WhatsApp-u
Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať