Facebook oslavuje! Najväčšiu sociálnu sieť mesačne používajú až 2 miliardy ľudí

Facebook dokázal to, čo ešte nedokázala a ani tak skoro nedokáže žiadna iná sociálna sieť. Po 13 rokoch od spustenia si pripísal na konto nový a zároveň veľmi podstatný míľnik.

Facebook dokázal to, čo ešte nedokázala a ani tak skoro nedokáže žiadna iná sociálna sieť. Po 13 rokoch od spustenia si pripísal na konto nový a zároveň veľmi podstatný míľnik – mesačne ho aktívne používajú cez dychberúce dve miliardy ľudí, čo je presne o miliardu viac, ako mal pred približne piatimi rokmi.

Na počesť oslavy okrúhleho čísla si pripravili špeciálny web, kde používatelia siete nájdu celkom zaujímavé štatistiky o ich aktivite, pričom zakladateľ Mark Zuckerberg len pred chvíľou publikoval krátky, no pekný status, kde vyzdvihuje dôležité posolstvo Facebooku.

Čo sa týka porovnania s číslami iných sociálnych sietí, populárny Instagram má cez 700 a Twitter okolo tých 400 miliónov mesačných používateľov. Zle na tom ale nie je ani Messenger, ktorý v apríli používalo 1,2 miliardy ľudí, informuje web TechCrunch. Chronologický rast používateľov siete Facebook nájdete na prehľadnom grafe nižšie.

TIP REDAKCIE
Ľudia si ho zamilovali: iPhone 13 bol koncom 2021 najobľúbenejším radom smartfónov
Zdroj: TechCrunch

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať