Nová centrála na čerstvom videu z dronu. Dlho očakávaný Apple Park sa nám odhaľuje

Finalizácia výstavby novej centrály kalifornského jabĺčka je už za rohom, preto teraz môžeme na čerstvých video záberoch vidieť jej takmer kompletnú podobu. A to vrátane vstupu do divadla Steve Jobs.

Finalizácia výstavby novej centrály kalifornského jabĺčka je už za rohom, preto teraz môžeme na čerstvých video záberoch vidieť jej takmer kompletnú podobu. A to vrátane vstupu do divadla s názvom Steve Jobs a kapacitou 1 000 ľudí, kde by mali prebiehať predstavenia nadchádzajúcich produktov, či obrovského množstva solárnych panelov, ktoré pokrývajú vrchnú časť tejto futuristicky vyzerajúcej a modernej vybavenej budovy kruhového tvaru.

Takmer dokončený Apple Park sa totiž podarilo v uplynulých dňoch zachytiť z vtáčej perspektívy prostredníctvom dronu.

Už pomerne dlho avizovaná centrála zaberá cez 260-tisíc metrov štvorcových a pri plnohodnotnej prevádzke poskytne priestor až pre 12 000 zamestnancov amerického výrobcu spotrebnej elektroniky, ktorí budú mať k dispozícii zelenú elektrickú energiu či obrovské podzemné parkovisko, aby nemuseli ničiť prírodu na povrchu. Rovnako však vieme, že vonkajšie steny budovy tvoria najväčšie kusy skla na svete a jej záchody vraj po vizuálnej stránke pripomínajú iPhone.

TIP REDAKCIE
Tvorcovia hry PUBG žalujú Apple a Google, dôvodom sú autorské práva
Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať