Žijeme v dobe, v ktorej máme (našťastie) možnosť vybrať si zo širokej ponuky. Výrobcovia na trh prinášajú zariadenia rôznych kategórií, za ktoré si pýtajú diametrálne odlišné čiastky. Jeden rad zariadení však vytŕča fantastickým pomer ceny a kvality, resp. výbavy. Samsung Galaxy FE je rad, do ktorého patrí aj Galaxy Tab S9 FE. Je to práve tento tablet, z ktorého môžete spraviť akési ovládacie centrum vašej domácnosti.

Čo ale takýto tablet poskytuje a s čím by sme ho odporučili spojiť? Jeden tip máme a verte nám, že ho neoľutujete.

Samsung Galaxy Tab S9 FE: Veľa muziky za rozumný peniaz

Tablety Galaxy Tab S9 FE/S9 FE+ ponúkajú skvelé možnosti ako pre zábavu, tak aj pre prácu a kreatívnu činnosť, a to kdekoľvek a kedykoľvek. Čerstvé duo navyše znamená, že je rad S teraz ešte univerzálnejší ako predtým. Umelci, podnikatelia, študenti, tvorcovia  obsahu všetkého druhu, hráči i ďalší používatelia sa môžu pustiť do čohokoľvek, čo ich baví alebo živí. Môžu pritom počítať s rýchlejšími reakciami aj vyšším výkonom oproti predchádzajúcej generácii FE.

Samsung Galaxy Tab S9 FE/S9 FE+
Samsung Galaxy Tab S9 FE/S9 FE+ | Zdroj: Samsung

Tablety sa taktiež pýšia skvelou odolnosťou, o čom svedčí certifikácia IP68. Tab S9 FE+ taktiež disponuje objemnou batériou, ktorá dokáže prehrávať video po dobu až 20 hodín na jedno nabitie. To znamená dostatok času na prácu aj zábavu bez nutnosti hľadať elektrickú zásuvku.

Obrovský displej pre lepší prehľad, prácu aj relax

Tablety z radu Galaxy Tab S9 FE ponúkajú 10,9, resp. 12,4-palcový displej. Ide o skutočne veľkú obrazovku, na ktorej sa fantasticky pozerajú filmy, seriály či YouTube videá.

Skvele však slúži aj ako náhľadová obrazovka napríklad pre bezpečnostnú kameru či ako ovládací prvok pre ovládanie vašej smart domácnosti. Smart prvkov máme doma čoraz viac, preto je takéto zariadenie ideálnym spôsobom, ako ich ovládanie združiť „pod jednu strechu“.

Samsung Galaxy Tab S9 FE
Zdroj: ER

Obrovská baterka, 5G aj IP68

Len 6,5 mm hrubé konštrukcie zas zaručia, že v ruke pôsobia ako mimo tohto sveta. Sú skutočne tenučké až do bodu, že nebudete chcieť veriť, že sa do nich zmestí 8 000 mAh, resp. 10 090 mAh batéria.

Spomeniem ešte napríkad to, že oba tablety sú dostupné aj v 5G verziách a že oba majú IP68 krytie. Nejde teda o úplne citlivú elektroniku. Sú to zariadenia, ktoré sú pripravené na moderný život moderných ľudí.

Samsung Galaxy Smarttag2
Zdroj: Samsung (úprava redakcie)

SmartTag2: Takto ochránite seba aj svoju rodinu

Jednou z najlepších inovácií posledných rokov sú jednoznačne lokalizačné prívesky. Pripnúť ich môžete napríklad na kľúče, vložiť ich môžete do kočíka, kabelky alebo dieťaťu do školskej tašky.

Samsung Galaxy Smarttag2
Zdroj: Nextpit

Vďaka tomu budete mať presný prehľad o tom, kde sa vaše dieťa nachádza, resp. či niekde nezabudlo svoju tašku. Všetko toto môžete sledovať práve z veľkého displeja tabletu, ktorý vám ukáže polohu prívesku Galaxy SmartTag2 na prehľadnej mape. Veľkou výhodou je tiež to, že ak ho pripnete na predmet, ktorý sa často zatúla (napr. kľúče), tablet vám ho pomôže lokalizovať na centimeter presne.

Majte prehľad o polohe z pohodlia domova

Takto ich používame aj v redakcii. Ja osobne som považovaný za talent pri hľadaní kľúčov tesne pred odchodom do práce, preto je možnosť ich lokalizovania do niekoľkých sekúnd doslova na nezaplatenie.

Samsung Galaxy Smarttag2
Zdroj: Samsung

Navyše, SmarTag2 má premyslenú konštrukciu so zabudovaným kolieskom pre pripnutie na kľúče alebo čokoľvek iné. Na rozdiel od podobných zariadení tak nemusíte kupovať dodatočné príslušenstvo. Ak by ste si ho ale chceli prispôsobiť podľa seba, dostupné sú samozrejme rôzne puzdra.