EXTRÉMNA cena: Windows 11 teraz získaš len za 5 €! Poradíme ti, ako na to

Vybrať si nie je jednoduché. Oveľa jednoduchšie je ušetriť.

Aktualizácia operačného systému často nie je nič príjemné. Je s tým spojená kopa práce a navyše aj hromada peňazí. Alebo nie? Systém si síce budete musieť nainštalovať sami, no stáť vás to môže rovnako ako lístok na vlak z Lučenca do Zvolena.

S takto odvážnym tvrdením prichádza obchod Keysfan, ktorý svojim zákazníkom ponúka legálne licencie Windows 10 s možnosťou bezplatnej aktualizácie na Windows 11 za niečo málo vyše 5 €. Neveríte? Tak sa pozrite.

1. máj sa blíži a spolu s ním aj deň práce. K tejto príležitosti si môžete kúpiť nástroje, ktoré vám s ňou pomôžu.

TOP 3 najpredávanejšie

Ak hľadáte to najlepšie z najlepšieho, nie ste sami. Podľa dát Keysfan nakupujú Slováci len to najmodernejšie. Niet sa čomu čudovať, ceny Windows 10, Office 2021 a Windows 11 klesli na nové minimá.

Ak však chcete ušetriť maximálne, odporúčame namiesto jednej licencie kúpiť dve. Cena za jednu sa ešte viac zníži a extra licenciu si buď necháte na „horšie časy“ alebo ju darujete kamarátovi, bratovi, sestre či rodičom. Je to len na vás.

2 sú lepšie ako 1

Ak už Windows máš, no tvoj PC by potreboval vyčistiť, zrýchliť alebo ochrániť, na pomoc prichádzajú šikovné nástroje, ktoré sú na to špeciálne navrhnuté. Vďaka jednoduchému používateľskému rozhraniu ich budú vedieť ovládať aj starí rodičia alebo deti.

Treba sa postarať

Na úplný koniec sme si nechali ponuku pre tých najnáročnejších. Pre tých, ktorí sa neuspokoja len s operačným systémom alebo vymakaným balíčkom kancelárskych programov. Sú to práve títo ľudia, ktorí si môžu kúpiť balíčky Windowsu a Officu a zabudnúť tak na všetky starosti spojené s tým, že neviete otvoriť dokument, ktorý vám poslal šéf alebo učiteľka.

Ktorý si typ?

UPOZORNENIE: Tu použi kupón EBK62, inak sa neaktivuje nižšia cena

Stojí to za to?

Používanie licencií alebo pirátskeho softvéru zahŕňa okrem rizika prísnej pokuty aj ďalšie riziká. Môžu vám prestať fungovať bezpečnostné aktualizácie, čím sa vystavujete riziku ohrozenia vašich dát, nestability systému a podobne. Okrem toho, pirátske verzie v sebe môžu mať nebezpečný kód, ktorý infikoval nejeden počítač človeka, ktorý chcel silou mocou ušetriť.

Pri Keysfan sa vám to nestane. Obchod totiž predáva legálne verzie všetkých produktov za bezkonkurenčné ceny.

Na webe Keysfan vám stačí zakúpiť si aktivačný kľúč, ktorý vám do niekoľkých minút príde priamo na e-mail spolu s faktúrou a návodom ako ho použiť. V prípade akéhokoľvek problému sa môžete obrátiť na podporu obchodu fungujúcu 24/7. Stačí napísať na support@keysfan.com.

Ak si nie ste istí, stačí sa ozvať do komentov nižšie a niekto vám určite poradí.

🤝 V spolupráci s Keysfan.