Vyšší paušál za cenu nižšieho: O2 má zaujímavý bonus

Operátor zatraktívnil prenosy čísiel.

Operátor O2 sa rozhodol loviť nových zákazníkov vo vodách konkurencie. Pripravil si zaujímavý benefit, v rámci ktorého dostanú tí zákazníci, ktorí si do O2 prenesú číslo, vyšší paušál za cenu nižšieho.

Výhodou je, že sa táto ponuka týka všetkých Smart Paušálov O2 s výnimkou Bieleho programu. Okrem toho nie je časovo výrazne obmedzená, zvýhodnenú cenu zákazník získa na 24 mesiacov.

Pokiaľ má klient pri prenose čísla záujem o Modrý O2 SMART Paušál, operátor mu ponúkne v tej istej cene Strieborný O2 SMART Paušál so všetkými jeho výhodami, teda s výrazne väčším balíkom dát a jednou prémiovou aplikáciou v cene.

V prípade Zlatého O2 SMART Paušálu môže zákazník získať v tej istej cene výhody už dátovo neobmedzeného Titánového O2 SMART Paušálu. Inými slovami, zákazník môže ušetriť okolo 5 až 10 eur mesačne.

TIP REDAKCIE
Zoznam hier na PlayStation Plus: Čo všetko budeme hrať? Je tam toho veľa!
paušál
Zdroj: O2

Ponuka operátora platí od dnešného dňa, t.j. 5. apríla 2022, do odvolania. S prenosom čísla sa tak zákazník ponáhľať nemusí, pokiaľ sa ešte nerozhodol. O prípadnom ukončení bonusu za prenos čísla bude O2 informovať minimálne mesiac vopred.

Novú ponuku môžu zákazníci využiť aj cez web operátora, nájdu ju na tejto adrese. Pripomenieme, že operátor O2 začiatkom tohto roka oslávil 15. výročie, na základe čoho získali jeho zákazníci 15 GB balíček dát či službu VOYO na 3 mesiace zadarmo.