batman

Najnovší Batman opúšťa kiná, HBO Max ho ponúkne 18. apríla

V 4K, s titulkami aj dabingom.

Najnovší film o Batmanovi (The Batman) v hlavnej úlohe s Robertom Pattinsonom (Bruce Wayne) a Zoë Kravitz (Catwoman) dorazil do slovenských kín 3. marca 2022. Na veľkom plátne sa stále vysiela, no čoskoro si ho budú môcť fanúšikovia vychutnať aj v domácom pohodlí.

Spoločnosť Warner Media oznámila, že najnovší Batman bude v streamovacej službe HBO Max dostupný 18. apríla 2022. Firma už skôr potvrdila, že nové filmy z vlastnej produkcie bude do knižnice služby HBO Max pridávať už 45 dní po ich premiére v kinách.

Diváci si budú môcť tento film pozrieť vo vysokom 4K rozlíšení, zároveň nebude chýbať ani slovenský a český dabing, titulky nevynímajúc. Na na lineárnom televíznom kanáli HBO sa snímka objaví o niečo neskôr – 22. apríla 2022.

batman
Zdroj: Warner Bros

Aký je nový Batman? Na webe CSFD mu patrí nadpriemerné hodnotenie 84 %. Návštevníci severu IMDb mu udelili 8,3 z 10 hviezd. Výsledok je priemerom viac 320 tisíc hodnotení. Na stránke Rotten Tomatoes mu patrí skóre 85 % (kritici), resp. 87 % (divácke publikum).

TIP REDAKCIE
Mars v tých najprecíznejších detailoch: Tieto nádherné 8K zábery musíte vidieť!

HBO Max

Služba HBO Max odštartovala svoje pôsobenie na slovenskom trhu 8. marca 2022 ako náhrada za predchodcu HBO Go. Na jednom mieste divák nájde diela z produkcie značiek Warner Bros., HBODCCartoon Network alebo Max Originals

Obsah je možné streamovať na mobiloch, tabletoch, počítačoch, inteligentných televízoroch a herných konzolách. Súčasne sa dá pozerať na 3 rôznych zariadeniach, predplatiteľ si môže vytvoriť až 5 profilov šitých na mieru (napr. pre deti a pod.) a stiahnuť si film či seriál pre následné offline prezeranie.

Do 31. marca mohli používatelia službu získať za 4,66 eur mesačne. Kto tento termín nestihol, prípadne predtým nepoužíval HBO Go, zaplatí 6,99 eur mesačne. Ročný plán vychádza výhodnejšie, za 12 mesiacov zákazník uhradí 54,99 eur (zľava 34 %).