POZOR: Zdražovanie v Orange sa týka všetkých, aj existujúcich zákazníkov!

Ak ste zákazníkom Orangeu, od marca si priplatíte.

Najväčší operátor na Slovensku v utorok informoval médiá o plánovanom zdražovaní služieb. Predpokladalo sa pritom, že vyššia cena bude platiť pre nových zákazníkov a existujúci budú pokračovať v tom, čo platili doteraz. To však nie je vôbec pravda, všimol si server DSL.sk.

Ponuka nových programov znie lákavo len pre málokoho. Väčšinou sú totiž drahšie ako tie pôvodné, čo neteší nikoho, o to viac, že sa netýkajú len jednej služby. Orange totiž zdražuje takmer všetko. Drahšie je pripojenie k internetu, TV služby aj mobilné paušály.

Všetci a povinne

Z tlačovej správy pritom nebolo jasné, že zdražovanie sa týka celej zákazníckej bázy. To operátor akosi zabudol spomenúť. Od 5. marca však na vyššie ceny preradí všetkých zákazníkov. Ak ste si mysleli, že sa tomu vyhnete, máte viac-menej smolu.

Položkami s najväčším posunom ceny smerom nahor budú mobilné paušály, ktoré zdražejú o 1 až 3 eurá za mesiac, nasledujú TV služby s nárastom 1,9 eura a celú rošádu zakončuje o 1 euro vyššia cena pripojenia k Internetu. Krása.

TIP REDAKCIE
Je to tu! Google si od Apple „požičia“ extrémne praktickú funkciu, ktorou sa majitelia iPhonov chvália roky!

Vyššie faktúry vám začnú chodiť po 5. marci podľa fakturačných dní. To, na aký program vás Orange preradí si môžete skontrolovať na stránke www.orange.sk/zmena.

Total
105
Zdieľaní
Total
105
Zdieľať