Samsung The Freestyle: Projektor za 999 € prichádza na Slovensko!

Samsung si s The Freestyle verí. Ponúka až 90-dňovú garanciu vrátenia peňazí.

Samsung spúšťa dnes, 20. januára, predobjednávky na svoju novinku – revolučné premietacie zariadenie The Freestyle, ktoré bolo nedávno predstavené na veľtrhu CES 2022 v Las Vegas. Zariadenie ponúka najlepší možný obraz v ľubovoľných podmienkach a množstvo ďalšej zábavy pre všetkých, ktorí sa nechcú vzdať technických vymožeností ani na cestách.

Samsung The Freestyle: Špecifikácia

Samsung The FreestyleŠpecifikácia
Rozlíšenie1 920 x 1 080 pixelov
Pomer strán16:9
Oneskorenie (Input lag)43 ms
Typ svetelného zdrojaLED
Životnosť svetelného zdroja20 000 hodín
Projekčná vzdialenosť0,8 m – 2,7 m
Veľkosť obrazu76 cm – 254 cm
Projekčný pomer1,22:1
Vzdialenosť umiestneniaPre dosiahnutia 100″ uhlopriečky obrazu umiestnite projektor vo vzdialenosti 2,7 m.
Rozmery projektora104,2 mm x 172,8 mm x 95,2 mm
Hmotnosť0,8 kg
Vnútorné reproduktory5,0 W, mono
Napájanie50 W 100 V – 240 V
KonektivitaHDMI, USB, Wi-Fi
OstatnéAmazon Alexa, Streamovacie aplikácie, automatické zaostrenie
ProcesorCrystal Engine
HDR10+Nie
eARCÁno (HDMI 1.4)
Bluetooth Áno (Bluetooth 5.2)

Samsung The Freestyle: Pre koho je?

Samsung The Freestyle je neobyčajne všestranným zábavným zariadením určeným predovšetkým mladej generácii. Dá sa používať ako projektor, šikovný reproduktor alebo ako náladové osvetlenie. Vďaka svojmu kompaktnému tvaru a hmotnosti iba 830 gramov je ľahko prenositeľný, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou a premeniť akýkoľvek priestor na malú kinosálu.

Na rozdiel od bežných skriňových projektorov umožňuje konštrukčné riešenie The Freestyle otáčať zariadenie až o 180 stupňov, takže dokáže premietať kvalitný obraz kdekoľvek chcete – na stole, na podlahe, na stene alebo dokonca na strope – a nepotrebujete na to žiadne samostatné premietacie plátno.

TIP REDAKCIE
Blackview Tab 12: Šikovný tablet s poriadnou výdržou teraz môže byť váš za akciovú cenu!

Samsung The Freestyle: Dôležité funkcie

The Freestyle je vybavený funkciami plne automatického vyrovnávania a korekcie lichobežníkového skreslenia pomocou špičkových technológií. Tieto funkcie umožňujú prispôsobiť premietaný obraz každému povrchu v akomkoľvek uhle tak, aby bol vždy dokonale proporcionálny.

Funkcia automatického zaostrovania zaisťuje za všetkých podmienok perfektne ostrý obraz, a to až do veľkosti 100 palcov. The Freestyle je vybavený aj dvojitým pasívnym akustickým reproduktorom pre verné zdôraznenie basov. Zvuk je vyžarovaný do všetkých smerov okolo projektora, takže pri sledovaní filmu nebude nikto ochudobnený o plnohodnotný zážitok.

The Freestyle je okrem pripojenia do bežnej elektrickej zásuvky možné napájať aj z externých batérií (powerbanky), ktoré podporujú štandard USB-PD s výkonom 50 W/20 V alebo vyšším, takže sa dá použiť aj na miestach, kde nie je k dispozícii prívod elektrickej energie. Vďaka tomu si ho používatelia môžu zobrať kamkoľvek so sebou, nech už sú na cestách, na výlete v kempe a podobne.

Samsung The Freestyle: Viac využití

Pokiaľ nie je The Freestyle práve využívaný ako projektor na streamovanie obsahu, môže po nasadení priesvitnej krytky objektívu slúžiť ako zdroj náladového osvetlenia. The Freestyle funguje aj ako šikovný reproduktor a vie dokonca analyzovať hudbu a synchronizovať s ňou vizuálne efekty, ktoré je možné premietať na stenu, na podlahu alebo kamkoľvek inam.

The Freestyle ponúka aj funkcie, aké majú Smart televízory Samsung. Má vstavané streamovacie služby a funkcie pre zrkadlenie a casting, ktoré sú kompatibilné s mobilnými zariadeniami so systémami Android aj Apple iOS. Je to prvý prenosný projektor v tejto kategórii, ktorý bol certifikovaný hlavnými svetovými partnermi ponúkajúcimi priamy prenos mediálneho obsahu (OTT), aby si ho diváci mohli vychutnať v maximálnej kvalite. Navyše ho môžete spárovať s vaším smart televízorom Samsung (séria Q70 a vyššie) a prehrávať aj bežné TV vysielanie. A to aj keď je televízor vypnutý.

Je tiež prvým projektorom, ktorý obsahuje diaľkové hlasové ovládanie (FFV, v angličtine), čo používateľom umožňuje zvoliť si svojich obľúbených hlasových asistentov pre bezdotykové ovládanie zariadenia.

Samsung The Freestyle: Cena a dostupnosť

Odporúčaná maloobchodná cena revolučného The Freestyle od Samsungu je stanovená na 999 Eur. V prípade, že si ho predobjednáte, dostanete navyše štýlové outdoorové puzdro a 90-dňovú garanciu vrátenia peňazí. Akcia platí v období od 20. januára do 13. februára 2022 alebo do vypredania zásob v e-shope samsung.sk a u vybraných predajcov elektroniky. Odporúčaná maloobchodná cena outdoorového puzdra je 59 Eur.