Sony prichádza s farebnými krytmi pre PlayStation 5, prispôsobiť umožní aj ovládač DualSense

V štandardnom prevedení, ktoré bolo predstavené minulý rok, sme sa dočkali len jednej farby, a to bielej. Teraz Sony prichádza s krytmi inšpirovanými farbami galaxie.

Spoločnosť Sony oznámila príchod oficiálnych farebných krytov pre konzolu PlayStation 5. Užívatelia, ktorí túžia po prispôsobení si svojej konzoly, sa tak už naďalej nebudú musieť spoliehať na tretie strany.

V štandardnom prevedení, ktoré bolo predstavené minulý rok, sme sa dočkali len jednej farby, a to bielej. Teraz Sony prichádza s krytmi inšpirovanými farbami galaxie. Nové kryty budú dostupné v čiernej, modrej, fialovej, červenej a ružovej farbe, a to od januára 2022, píše TechRadar. Spočiatku však majú byť dostupné len vo vybraných regiónoch. Slovensko medzi nimi zatiaľ nefiguruje.

Pochopiteľne, kryty budú kompatibilné s diskovou i digitálnou verziou PlayStation 5. Oficiálna stránka uvádza cenu 54,99 amerických dolárov, pričom za podobnú čiastku by sa mohla predávať eventuálne aj u nás.

TIP REDAKCIE
Garmin Epix 2 môžu stáť 1000 eur, Fenix ​​7 ponúknu ešte dlhšiu výdrž

Okrem toho spoločnosť predstavila aj nové farebné prevedenia pre ovládač DualSense. Tie majú byť v Spojených štátoch amerických dostupné od polovice januára a v “iných regiónoch” od 11. februára. Ani v tomto prípade si však nie sme istí, či sem spadá aj Európa.

Na rozdiel od krytov sú ovládače vyrábané na mieru, čo znamená, že následne už farbu nebude možné zmeniť. Asi aj z tohto dôvodu sú o niečo drahšie, stránka uvádza cenu 74,99 amerických dolárov. Vo vyššie uvedených termínoch pritom nebudú k dispozícii všetky farebné prevedenia, ale len dve, konkrétne čierne a červené.

Total
18
Zdieľaní
Total
18
Zdieľať