Vianoce ako sa patria: NordVPN pre Slovákov spúšťa 72 % zľavu na 2,80 €/mesačne!

Prečo je NordVPN najlepšia VPN? Pozrite si TOP dôvody, prečo si ju predplatiť!

Ak používate alebo po tohtoročných Vianociach začnete používať nový smartfón, notebook alebo počítač, mali by ste zvážiť to, ako ich zabezpečíte na internete. Jedným z najlepších spôsobov ako to spraviť je využitie VPN. Medzi jedny z najlepších na svete jednoznačne patrí NordVPN, ktorú používame aj my v TECHBYTE.

VPN pritom nemusíte použiť len na zabezpečenie pripojenia, resp. anonymizáciu vašej prítomnosti na internete, ale aj na odomknutie nového obsahu. Chceli by ste sa pozrieť, čo ponúka americký Netflix? S VPN to nebude žiaden problém.

NordVPN pritom Slovákom počas vianočných sviatkov ponúka perfektnú možnosť, ako sa ku jednej z TOP služieb dostať doslova za cenu kávy. Za 2,80 € mesačne môžete získať všetko, čo k dobrej VPN patrí.

Čo všetko ponúka NordVPN?

🛒 Cena: 2,80 €/mesiac

  • NordVPN je podľa nezávislých štúdií najrýchlejšou komerčnou VPN na svete
  • Vďaka kombinácii protokolu NordLynx (založenom na WireGuard) kombinuje rýchlosť a zabezpečenie
  • Na NordVPN sa nestretnete s FUP. Surfujte a sťahujte koľko chcete
  • Na jeden účet sa môžete prihlásiť s až 6-timi zariadeniami.
  • Viac ako 5 200 serverov vo viac ako 60 krajinách.
  • Výber zo špecializovaných serverov (pozeranie Netflixu, viac bezpečnosti, atď.)

NordVPN patrí medzi najdôveryhodnejšie služby hneď z niekoľkých dôvodov. Firma má sídlo v Paname, vďaka čomu dokážu absolútne najlepšie ochrániť bezpečnosť svojich klientov. Pri používaní sa neuchovávajú žiadne záznamy, ktoré podliehajú dvom na sebe nezávislým auditom.

Celú službu momentálne čaká rozsiahly upgrade, ktorý prinesie kolokované 10 Gbps servery a poteší určite aj upraviteľný „kill-switch,“ ktorého úlohou je ochrana používateľských dát v prípade, ak dôjde k prerušeniu spojenia.

30 dní na vrátenie peňazí

No a nakoniec, ak by ste neboli spokojní, využiť môžete 30 dní na vrátenie peňazí bez toho, aby sa vás ktokoľvek na čokoľvek pýtal. Vynikajúcou správou je, že NordVPN akceptuje všetky veľké spôsoby prijímania platieb, a to vrátane platenia kryptomenami.

Tento článok vznikol v spolupráci s NordVPN.

Total
32
Zdieľaní
Total
32
Zdieľať