Najlepšia 3D tlačiareň za 100 €: Creality Ender 3 je naším favoritom!

Ak hľadáte relatívne lacnú 3D tlačiareň, na ktorej by ste sa naučili základy, práve ste ju našli.

Moderná technológia 3D tlače sa už dávno dostala do rúk bežných užívateľov a nadšencov, ktorí nepohrdnú žiadnou technologickou inováciou. Vzhľadom na cenu sú najobľúbenejšie stavebnice, ktoré majú hneď niekoľko zastúpení.

Známe sú hlavne stavebnice Anet, no hravo im v tomto smere konkurujú zariadenia od Creality 3D a pár ďalších značiek. Model Creality 3D Ender 3 je najnovšie dostupný v nemeckom sklade známeho predajcu CAFAGO s výbornou cenou.

Ender 3 má veľa podobných čŕt s konkurenciou, čo nie je pri zameraní na pomer cena-výkon neobvyklé. Dokáže tlačiť predmety v pracovnom priestore s rozmermi 220 × 220 × 250 mm.

ender 3

Creality 3D Ender 3

🛒 Cena: 112,83 € | 🎫 Kupón: TC0954 | 🚚 Poštovné: Bez poplatku

Výborná je presnosť tlače na úrovni ± 0,1 mm, ktorá môže prebiehať rýchlosťou až 180 mm/s. Spustenie tlače navyše nebude trvať dlho. 110-stupňovú teplotu zariadenie vyvinie iba za 5 minút

ender 3
Detail konštrukcie

Čo sa týka kompatibilných materiálov a softvéru, nič neobvyklé vás nečaká. Tlačiareň si rozumie s bežnými 1,75 mm vláknami z plastov PLA, ABS, TPU, PETG alebo z nylonu.

ender 3
Predmety vtlačené na tlačiarni Ender 3

Návrhy pre tlač sú situované do bežných formátov ako STL, OBJ, G-Code (online aj offline tlač). Bezplatné schémy pre rôzne predmety si môžete stiahnuť napríklad z tejto populárnej stránky.

TIP REDAKCIE
Formula E ukázala najefektívnejšie pretekárske auto na svete

3D tlačiareň Ender 3 je medzi užívateľmi pomerne rozšírená, čiže na internete nájdete množstvo zlepšovákov a tipov od podobne zameraných nadšencov. Výhodou sú tiež lacné náhradné diely a ďalšie komponenty pre celkové vylepšenie tlače.

3D tlačiareň Ender 3 CAFAGO predáva za 112 EUR. U vás doma bude za 4-8 pracovných dní. Všetky podrobnosti nájdete v odkaze vyššie.

🤝 V spolupráci s CAFAGO.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať