Pamätáte na Mass Effect? Známa herná séria sa zrejme dočká TV seriálu, postará sa o to Amazon

Jedným z náznakov blížiaceho sa vzniku nového seriálu je pomerne záhadný príspevok, ktorý na svojom Instagrame zverejnil známy herec Henry Cavill.

Ak patríte medzi ostrieľaných herných veteránov milujúcich unikátnu kombináciu sci-fi a vesmíru, zaručene ste už aspoň počuli o hernej sérii Mass Effect. Prvý titul debutoval ešte v roku 2007. Druhá časť nasledovala v roku 2010, tretia v roku 2012 a posledná, Mass Effect: Andromeda, v roku 2017.

Na Mass Effect mnohí hráči spomínajú ako na jeden zo svojich obľúbených titulov. A zrejme práve tí sa budú najviac radovať z novej správy od serveru Deadline, podľa ktorej sa herná séria dočká znovuzrodenia v podobe TV seriálu. O jeho produkciu sa má starať spoločnosť Amazon.

Herné štúdiá Electronic Arts a BioWare zatiaľ nič také oficiálne neoznámili. Riaditeľ projektu spoločnosti EA, pod ktorého rukami vznikol remaster titulov Mass Effect, však pre portál Business Insider povedal, že vznik seriálu inšpirovaného hernou sériou je skutočne len otázkou času.

TIP REDAKCIE
Svetový unikát vznikol na Slovensku: Vyše 600 vyradených telefónov sa zmenilo na umelecké dielo

Ďalším náznakom blížiaceho sa vzniku nového seriálu je pomerne záhadný príspevok, ktorý na svojom Instagrame zverejnil známy herec Henry Cavill. Ten sa nikdy netajil svojou vášňou pre gaming, čo poukazuje na možnosť, že práve on v seriáli stvárni jednu z hlavných postáv. Žeby Commander Shepard? Uvidíme.

Nakoľko nejde o oficiálne predstavený projekt, zatiaľ nemožno hovoriť o podrobnejších detailoch. Snáď sa to ale už čoskoro zmení.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať