Galaxy Z Flip 3

Samsung predstavil Galaxy Z Flip 3 Bespoke, u nás sa však predávať nebude

V prípade hodiniek Galaxy Watch 4 a slúchadiel Galaxy Buds 2 sa Samsung spojil s módnou značkou Maison Kitsune.

Spoločnosť Samsung na podujatí Galaxy Unpacked 2 nepredstavila žiadne nové zariadenia. Uviedla však špeciálne edície existujúcich modelov, skladacieho smartfónu Galaxy Z Flip 3, ale aj hodiniek Galaxy Watch 4 a slúchadiel Galaxy Buds 2.

Špeciálna verzia smartfónu Galaxy Z Flip 3 sa nazýva Bespoke Edition. Hardvérová výbava sa pri nej nemení, zákazníci však majú možnosť upraviť si vzhľad smartfónu na mieru, podľa svojich predstáv.

Samsung tvrdí, že vďaka konceptu Bespoke si môže každý vytvoriť úplne jedinečný smartfón, aký nikto iný nemá. V tomto bode je dôležité uviesť, že novinka nebude dostupná pre zákazníkov zo Slovenska. Smartfón Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition sa bude predávať iba vo vybraných krajinách.

Galaxy Z Flip 3
Foto: Samsung

Skladacie véčko od Samsungu je štýlovým zariadením, ktoré je dostupné v niekoľkých farbách. Koncept Bespoke paletu dostupných farieb výrazne rozširuje. Zákazník môže svoj smartfón prezliecť do viacerých farieb, pričom si ich môže namixovať podľa vlastného uváženia.

Pri výbere farebných variantov preskúmali vývojári Samsungu súčasné i nastupujúce módne trendy a pustili sa aj do analýzy sociálno-kultúrneho prostredia, čo im umožnilo predpovedať zmeny v používateľských preferenciách a potrebách aj do budúcnosti.

Galaxy Z Flip 3
Foto: Samsung

Vyskúšali niekoľko tisíc farebných kombinácií a z nich vybrali odtiene, ktoré sa vzájomne bez problémov dopĺňajú v rôznych kombináciách. Výsledkom je paleta 49 možných farebných kombinácií, ktoré je možné aplikovať na Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition.

TIP REDAKCIE
Nissan predstavil nový plán: Do 2030 chce vyrobiť 15 plne elektrických elektromobilov, ponúkol aj prvý náhľad

Každý si môže vybrať kombináciu podľa seba – stačí si zvoliť čierny alebo strieborný rámik a doň predné a zadné panely v modrej, žltej, ružovej, bielej či čiernej farbe. Pre tieto účely slúži nástroj Bespoke Studio dostupný na webe samsung.com.

Galaxy Watch 4 a Galaxy Buds 2

Módne kreácie neobišli aj najnovšie inteligentné hodinky Galaxy Watch 4 a slúchadlá Galaxy Buds 2. V tomto prípade prichádza k slovu spolupráca s kozmopolitnou parížsko-tokijskou lifestylovou značkou Maison Kitsune.

Špeciálne edície hodiniek a slúchadiel získali v rámci partnerstva vzhľad typický pre značku Maison Kitsune. Ústredným prvkom je líščie logo a ďalšie estetické detaily, ktoré zdobia remienky a ciferník. Rovnako ovplyvnili samotnú podobu slúchadiel Buds 2 ako aj ich puzdra.

galaxy watch 4
Foto: Samsung

V spolupráci oboch firiem vzniklo nové farebné prevedenie, béžová verzia Moonrock Beige. K hodinkám je pribalený aj ďalší remienok v šedom prevedení Stardust Gray, tiež s motívmi Maison Kitsune.

galaxy buds 2
Foto: Samsung

Aj slúchadlá Galaxy Buds 2 Maison Kitsune Edition sú k dispozícii vo farebnom prevedení Moonrock Beige, zato pre ich kožené puzdro s logom líšky Maison Kitsune vývojári zvolili šedý variant Stardust Gray. Líščiu hlavu nájdeme aj na pravom slúchadle, na ľavom nájdeme jej chvost.

Rovnako ako Galaxy Z Flip 3 Bespoke Edition, ani hodinky a slúchadlá v edícii Maison Kitsune sa na slovenskom trhu predávať nebudú.

Aktuálna cena modelu Samsung Galaxy Z Flip 3

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať