Nekonečné pripojenie

Používaš Predplatenku? Aktivuj si Nekonečné pripojenie za polovicu

Iba dnes.

Operátor Slovak Telekom si pre zákazníkov využívajúcich predplatené karty, Predplatenky, pripravil milý bonus. Len dnes, teda 6. októbra 2021, si môžu aktivovať dátový balíček Nekonečné pripojenie na 10 dní len za 2 eurá.

Telekom špeciálnu akciu spojil s 11. výročím Instagramu, ktoré sociálna sieť oslavuje práve dnes. Zákazníci tak môžu po Instagrame a webe celkovo surfovať najbližších 10 dní výhodnejšie. K dispozícii budú mať pripojenie s rýchlosťou 1 Mbit/s.

Nekonečné pripojenie na 10 dní si môžu aktivovať priamo v mobilnej aplikácii Telekomu, poprípade cez cez SMS. Na číslo 12330 stačí odoslať správu s textom „PRIPOJENIE10DNI“ (bez úvodzoviek).

Nie je to prvýkrát, čo operátor zákazníkov Predplatenky potešil špeciálnou akciou. Naposledy, pred tromi týždňami, zákazníkom zdvojnásobil kredit pri dobití v akejkoľvek výške. Vtedy bonus komunikoval v súvislosti s 1. narodeninami karty Predplatenka.

S podobnými zvýhodneniami prišiel aj na Valentína, Svetový deň zdravia, Medzinárodný deň detí či počas leta. Nekonečné pripojenie na 10 dní za polovicu sa dá aktivovať počas celého dnešného dňa, technicky do polnoci.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: 4ka zverejnila vianočnú ponuku na rok 2021. Zlacňuje služby aj telefóny!
Total
6
Zdieľaní
Total
6
Zdieľať