alza

Alza ruší vernostný program, zbieranie Alzákov zastaví koncom októbra

Predajca pracuje na novom spôsobe odmeňovania zákazníkov.

Ak patríte medzi zákazníkov, ktorí nakupujú u obchodníka Alza, možno ste aj vy zapojení do jeho vernostného programu, v rámci ktorého môžete zbierať body, takzvané Alzáky. Tie získavate ako odmenu za uskutočnený nákup na základe odporúčania.

Systém funguje jednoducho. Pri objednávke zadáte e-mailovú adresu osoby, ktorá vám vybraný tovar odporučila. Tá následne obdrží Alzáky v určitej hodnote, ktorá je odvodená od výšky platby za realizovaný nákup.

Alázky si následne zákazník zamení za poukážku so zľavou, ktorú si môže uplatniť pri nákupe. Za 1000 bodov získa zľavu 4 eurá a za 2000 bodov 8 eur. Najvernejší zákazníci sa mohli dostať až k 40-eurovej zľave, pokiaľ nazbierali 10 000 Alzákov.

alza
Foto: Red.

Pokiaľ ste sa dnes prihlásili do svojho účtu na webe Alzy, na obrazovke sa vám zjavila správa o ukončení vernostného programu. Predajca informuje, že možnosť zbierať Alzáky ukončí 25. októbra 2021. Ďalej uvádza, že na platnosti nazbieraných Alzákov sa nič nemení, aj naďalej sa dajú vymeniť za kupóny so zľavou.

Podľa podmienok vernostného programu majú Alzáky platnosť jeden rok. Zákazníci tak majú ešte dosť času na to, aby ich minuli. Pri veľkých predajcoch rozličného tovaru typu Alza je bežné, že prevádzkujú nejakú formu odmeňovania pre pravidelných zákazníkov.

TIP REDAKCIE
Huawei Nova 9 prichádza na Slovensko so 66 W nabíjaním a 120 Hz OLED displejom

Alza chystá v tomto smere niečo nové, no zatiaľ neprezradila, čo to bude.

„V súčasnej dobe pracujeme na nových možnostiach zberu Alzákov a keď budú pripravené, budeme vás o nich informovať“, uvádza spoločnosť na svojom webe. Musíme si teda počkať na to, čo predajca vymyslí.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať