Xiaomi CIVI: Cenovo dostupné FOTO smartfóny vraj budú najkrajšie na svete

Špekuluje sa, že zariadenia z tohto radu budú disponovať priemernou hardvérovou výbavou, avšak za to špičkovou optikou, ktorá užívateľovi ponúkne ten najlepší zážitok z fotenia aj natáčania.

Xiaomi má už o pár dní predstaviť nový rad smartfónov. Ponesie označenie Civi a údajne bude pozostávať z cenovo dostupných smartfónov s extra dôrazom na fotoaparáty, informuje server Android Authority.

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa totiž objavila snímka (nižšie), v ktorej Xiaomi hovorí o rozmanitom dizajne a inovatívnych technológiach pre fotoaparát. Žiaľ, žiadne bližšie detaily či prvé náhľady nám spoločnosť prostredníctvom tohto príspevku neposkytla.

Zdroj: Weibo

Xiaomi Civi podľa všetkého bude akýmsi nástupcom radu Mi CC, ktorý bol taktiež zameraný na fotoaparáty. Špekuluje sa, že zariadenia z tohto radu budú disponovať priemernou hardvérovou výbavou, avšak za to špičkovou optikou, ktorá užívateľovi ponúkne ten najlepší zážitok z fotenia aj natáčania.

Ako bude vyzerať prvý Civi?

Ako môže taký smartfón vyzerať? Odpoveď na túto otázku môže poskytovať informátor Digital Chat Station, ktorý na sociálnu sieť nahral niekoľko renderov.

V oblasti zadnej strany púta najväčšiu pozornosť výrazný foto modul, ktorý sa zdá byť domovom pre tri snímače obrazu. Ktorý z nich je hlavný asi hovoriť nemusíme. Selfie fotoaparát na prednej strane zaujme pozíciu v tradičnom kruhovom výreze. Telo zariadenia s očakávanou hrúbkou necelých 7 mm pritom nebude extra ťažké. Vážiť má len 166 g.

TIP REDAKCIE
Ruský súd zastavil predaj smartfónov Samsung, týka sa to 61 modelov

Zatiaľ je priskoro na to, aby sme vytvárali akékoľvek závery. Zameranie na fotoaparáty totiž môže mať veľa podôb. Podľa Digital Chat Station je dokonca možné, že Xiaomi sa pri novom rade zamerá na selfie fotoaparát, nie zadné snímače.

Koniec koncov, všetky potrebné informácie sa oficiálnou cestou dozvieme už 27. septembra.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať