Nezmeškajte: Far Cry 3 si môžete teraz stiahnuť úplne zadarmo! Ponuka platí do 11. septembra

Far Cry 3 pôvodne debutoval v roku 2012, a to na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 a PC. Ponuku, ktorá trvá ešte 3 dni, však platí len pre poslednú spomenutú platformu.

Ubisoft sa rozhodol potešiť svoju komunitu veľmi lákavou ponukou. Z oficiálneho obchodu si môžete už dnes stiahnuť jeden z najúspešnejších dielov hernej série Far Cry, konkrétne Far Cry 3, a to úplne zadarmo. Ponuka platí do 11. septembra, informuje server NotebookCheck.

Herné štúdio Ubisoft má už o necelý mesiac, konkrétne 7. októbra, vydať nové rozšírenie série v podobe Far Cry 6. Práve pre tých, ktorí sa ho už nevedia dočkať, zadarmo sprístupňuje jeden zo svojich najúspešnejších titulov, aby im čakanie na novinku aspoň trochu spríjemnil. Tento unikátny herný zážitok si však nepochybne vychutnajú aj milovníci nostalgie. Predsa len je reč o takmer 10-ročnom titule.

Far Cry 3 pôvodne debutoval v roku 2012, a to na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 a PC. Ponuka, ktorá trvá ešte 3 dni, však platí len pre poslednú spomenutú platformu.

Legendárne dobrodružstvo bez poplatkov

Far Cry 3 sa vyznačuje jedinečným príbehom, ktorý sa odohráva v ešte jedinečnejšom exotickom prostredí. Ako hráč máte za úlohu nájsť a zachrániť svojich priateľov a súrodencov, ktorých vám počas dovolenkovej pohody uniesli piráti na čele s Hoytom a Vaasom.

Počas cesty za pomstou a záchranou sa naučíte využívať prostredie vo svoj prospech, spojíte sa s domorodou kultúrou, naučíte sa prežiť. A keď by ste sa zrovna necítili na odstraňovanie votrelcov, môžete poľaviť a preskúmať všetky krásy a záhady, ktoré vám súostrovie Rook Islands ponúka. Vaša zvedavosť a chuť objavovať neostane bez štedrej odmeny.

Chcete využiť túto štedrú ponuku? Far Cry 3 si môžete zadarmo stiahnuť priamo tu.