TIP na aplikáciu: Na Android prišla obľúbená aplikácia Videoleap, perfektná na úpravu videí

Pro verzia nie je zrovna lacná.

Pokiaľ so svojim smartfónom radi natáčate videá, ktoré následne upravujete, vašej pozornosti by nemala uniknúť nová aplikácia. Editor Videoleap bol doteraz dostupný len v obchode Apple App Store, po novom s ním môžu pracovať aj používatelia Android zariadení.

Aplikácia Videoleap obsahuje obvyklú sadu nástrojov na vystrihovanie a vkladanie obsahu, dovoľuje meniť pomer strán videí, rýchlosť prehrávania záznamu, priehľadnosť, nechýba možnosť vkladania zvukov, filtrov a farieb a dostupné je tiež takzvané zelené plátno.

Oproti iným podobným aplikáciám má Videoleap výhodu, že umožňuje editovať videá vo vrstvách. Že ide o dobrý nástroj dokazujú hodnotenia z obchodu App Store. Aplikácia dostala od používateľov 53 tisíc hodnotení s výsledným skóre 4,5 hviezdičky.

videoleap

Verzia pre Android neobsahuje všetky funkcie, ktoré nájdeme v aplikácii pre iOS. Vývojári ale sľubujú, že ich čoskoro pridajú prostredníctvom aktualizácie. Videoleap má jednu nevýhodu – vyššiu cenu. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo, obmedzená je však 7-dňovou skúšobnou dobou.

TIP REDAKCIE
LC400 Pro 50 W: Laserová gravírovačka, ktorú si zamilujete. Teraz stojí už len 185 €

Plný pristúp k aplikácii získate za 35,99 eur ročne. Mesačný plán stojí 7,99 eur. Ročná úhrada tak po rozpočítaní na jednotlivé mesiace vychádza podstatne výhodnejšie. Dostupná je tiež jednorazová platba v cene 64,99 eur.

Aplikáciu Videoleap si môžete stiahnuť z obchodu Play (TU) a Apple App Store (TU).