pubg mobile

PUBG Mobile získal veľkú aktualizáciu, pribudla samojazdiaca Tesla

+ nová zbraň či podpora 90 FPS snímkovania pre ďalšie zariadenia.

Titul PUBG Mobile patrí medzi najobľúbenejšie battle royale hry pre Android a iOS. Vývojári hru pravidelne podporujú aktualizáciami, v rámci ktorých pridávajú nové funkcie, mapy, herné režimy alebo napríklad zbrane.

PUBG Mobile je vďaka vysokému počtu aktívnych hráčov aj vďačným reklamným priestorom. Tvorcovia sa už neraz pustili do spolupráce s významnými značkami a firmami, čo si pravidelní hráči určite všimli. Najnovšie sa rozhodli spolupracovať s automobilkou Tesla.

pubg mobile
Foto: pubgmobile.com

Najnovšia aktualizácia (Update 1.5) priniesla do hry PUBG Mobile elektromobil Tesla a továreň Gigafactory. Hráči si môžu postaviť vlastný elektromobil Tesla Model Y a presúvať sa ním po mape Erangel (režim Mission Ignition). Rozličné dopravné prostriedky sú pevnou súčasťou hry, žiadny však doteraz nejazdil autonómne.

Funkcia autopilota funguje na vybraných úsekoch a hráčov dokáže dopraviť na prednastavené miesta, ktoré sú situované pozdĺž ciest. Okrem toho hráči natrafia na dopravné prostriedky Tesla Semi, ktoré sa v hre náhodne objavujú.

TIP REDAKCIE
Doogee S98 Pro: Štýlový odolný smartfón s termokamerou už má svoju cenu!
pubg mobile
Foto: pubgmobile.com

Samozrejme, nejde o jedinú novinku v čerstvej aktualizácii, ktorú vývojári pripravili. Vítané je rozšírenie podpory snímkovania 90 FPS pre ďalšie zariadenia, pribudla nová zbraň, pár nastavení, indikátor zostávajúcej munície alebo sklenené okná na vybraných budovách v mapách Erangel a Miramar.

Zoznam zmien a noviniek je obsiahly, so všetkými sa môžete oboznámiť TU, na oficiálnom webe PUBG Mobile. Pokiaľ si hrou PUBG Mobile z času na čas krátite dlhé chvíle, navštívte Obchod Play alebo App Store a skontrolujte si dostupnosť aktualizácie.