wirelles charger

Už aj Samsung? Výrobca má chystať vlastnú verziu nabíjačky AirPower

S výkonom 25 W.

Pár rokov dozadu Apple predstavil nabíjačku AirPower, svoje bezdrôtové riešenie pre súčasné nabíjanie viacerých zariadení naraz. Jeho projekt však neuspel a oficiálne od neho upustil v roku 2019. Tento rok to skúsilo čínske Xiaomi, ktoré uspelo. A vyzerá to, že už dlho neostane samotné.

Na podobnej forme nabíjačky má pracovať aj juhokórejský Samsung, naznačuje príspevok informátora vystupujúceho ako Chun na Twitteri, na ktorý upozornil server Gizmochina. Hneď prvá veta je jasným indikátorom, že pôjde o nabíjačku, ktorá dokáže nabíjať viacero zariadení naraz.

Riešenie od Samsungu ponúkne 5-6 ventilátorov a výkon 25 W

Tvrdí, že bude o niečo tenšia ako nabíjačka Wireless Trio, a to vďaka menšej veľkosti medených cievok. Údajne je vybavená niekoľkými vrstvami tepelnej synchronizácie, grafitu a taktiež tepelnej pasty, ktoré sa spolu s 5 či 6 ventilátormi postarajú o správnu reguláciu teploty. Na záver spomína, že maximálny výkon nabíjačky bude dosahovať hranice 25 W, čo nie je vôbec málo.

To však nie je všetko, čo nám informátor ohľadom nového produktu prezradil. V ďalšom príspevku dodáva, že nabíjačka by mohla debutovať niekedy v priebehu rokov 2022 a 2023. Priznáva však, že si týmto nie je úplne istý, a tak môže prísť aj skôr, no taktiež môže prísť aj neskôr.

TIP REDAKCIE
AKTUÁLNE: Bitcoin naberá na sile. Jeho cena sa blíži k rekordnému maximu!

Nie je teda úplne jasné, kedy sa k nám bezdrôtová nabíjačka dopracuje, ani kedy bude oficiálne predstavená (a či vôbec). Dúfajme, že sa tak stane čím skôr.

Total
11
Zdieľaní
Total
11
Zdieľať