magio go 4k

Magio GO: V online televízii Telekomu pribudol obsah v 4K rozlíšení

Šport a cestovanie.

Ak ste si 24. mája zapli online televíziu Magio GO, natrafiť ste mohli na nový obsah vo vysokej Ultra HD kvalite. Operátor Telekom v pondelok zaradil do programovej skladby svojej online televízie dve stanice vysielajúce v 4K rozlíšení.

V ponuke TV programov služby Magio GO pribudol kanál Eurosport 4K, ktorý poteší všetkých fanúšikov športových prenosov. Druhým kanálom je Travel XP 4K, ktorý zase ponúkne lifestylové a cestopisné zážitky.

Telekom odštartoval 4K vysielanie symbolicky so začiatkom grandslamového tenisového turnaja French Open, ktorý vysiela Eurosport 4K naživo v natívnom 4K rozlíšení. V ponuke Eurosport 4K nebudú chýbať ani živé prenosy z US Open, či odložené letné Olympijské hry v Tokiu, ktoré sa konajú už o 2 mesiace, dodáva operátor.

magio go
Ilustr. foto: Telekom

Travel XP 4K pre zmenu ponúkne zaujímavé cestovateľské magazíny vlastnej produkcie z najrôznejších kútov sveta, od dažďových pralesov afrického Gabonu, aktívny vulkán v Indonézii, či polárne oblasti Aljašky, až po džungľu veľkomiest ako Mníchov, Manchester, či vietnamský Hanoj.

TIP REDAKCIE
Poznámky Alberta Einsteina ku teórii relativity vydražili za rekordnú cenu: Predali sa za 11,6 milióna eur

Sledovanie nových 4K TV staníc nevyžaduje pre zákazníkov žiadne poplatky navyše. Sledovať ich môžu všetci zákazníci novej verzie Magio GO v rámci zvolených tematických balíkov. Kanál Eurosport 4K je zaradený v športovom balíku už od programu Magio GO M. Stanica Travel XP 4K je dostupná v programe Magio GO XL.

Telekom pre plnohodnotný zážitok zo sledovania vysielania v 4K rozlíšení odporúča stabilné internetové pripojenie s minimálnou rýchlosťou sťahovania 25 Mbps. Dostupné je na 4K smart televízoroch alebo prostredníctvom Magio GO TV boxu.

Na mobilných zariadeniach a v internetových prehliadačoch sa obsah zobrazí „len“ vo vysokom rozlíšení, 4K pre tieto tieto platformy dostupné nebude.

Total
5
Zdieľaní
Total
5
Zdieľať