terrace

Telka do záhrady za pár tisíc: Samsung Terrace dorazil aj na slovenský trh

Sledovanie filmov a seriálov pod holým nebom? Samsung má riešenie.

Vlani v máji spoločnosť Samsung predstavila QLED 4K televízor pomenovaný ako Terrace. Išlo o prvý outdoorový televízor, ktorý si mohli jeho vlastníci bez obáv umiestniť napríklad na terasu, ako už napovedá jeho názov.

The Terrace TV je vybavený odolnou konštrukciou s krytím IP55, vďaka čomu do istej miery odolá vode, prachu, ale aj extrémnejším teplotám a slnečnému svitu. Televízor tak môže niekde na terase zmoknúť bez toho, aby sa poškodil.

terrace
Foto: Samsung

Výrobca vtedajšiu novinku začal predávať na trhu v Nemecku, Austrálii a v pár ďalších vybraných krajinách. K nám sa dostáva až teraz. Na Slovensku sa bude predávať v troch uhlopriečkach – 55″, 65″ a 75″.

Najmenší model dostal maloobchodnú odporúčanú cenu 3899 eur. Zlatá stredná cesta stojí 4999 eur. Na najrozmernejšiu obrazovku si musí zákazník prichystať až 6499 eur. Televízor je možné navyše doplniť výkonným soundbarom, ktorý rovnako charakterizuje zvýšená odolnosť a krytie IP55.

TIP REDAKCIE
NÁVOD: Takto získate Windows 11 zadarmo alebo za menej ako 6 €!
samsung
Foto: Samsung

Samsung Terrace je inak hrubý 59 milimetrov a jeho zobrazovací panel s podporou HDR10+ dosahuje svietivosť 2000 nitov. Operačný systém Tizen obsahuje rad inteligentných funkcií, hlasové ovládanie a rýchly prístup ku všetkým populárnym streamingovým službám.

Ak je outdoorový televízor to posledné, čo vám chýba, zakúpiť si ho môžete v e-shope na samsung.sk alebo u vybraných predajcov spotrebnej elektroniky.

Total
4
Zdieľaní
Total
4
Zdieľať