Potvrdené: Obľúbená séria Mi Mix od Xiaomi sa vracia, nové zariadenie spoznáme o pár dní

Sme zvedaví.

Xiaomi prináša skutočne radostnú novinku. Čínsky výrobca prostredníctvom sociálnej siete Weibo prezradil, že už 29. marca sa uskutoční podujatie, ktoré bude venované obľúbenému, no v poslednom období celkom zanedbávanému radu smartfónov – Mi Mix. Na novinku upozornil server Android Authority.

Nové zariadenie spadajúce do tejto série sme nevideli už od roku 2019, kedy Xiaomi predstavil veľmi zaujímavý Mi Mix Alpha. Ten sa však na trh nikdy nedostal. Posledný dostupný Mi Mix smartfón je Mi Mix 3 z roku 2018 a Mi Mix 3 5G z roku 2019.

Xiaomi potvrdzuje: 29. marca sa dočkáme nielen nových rozšírení radu Mi 11

Čakaniu je však konečne koniec. 29. marca sa nám pravdepodobne ukáže zariadenie, ktoré celému radu dodá úplne nový nádych. Niekoľko špekulácií dokonca naznačuje, že pôjde o skladací smartfón. Oficiálne informácie o možnom produkte však zatiaľ k dispozícii nemáme, a tak nie je možné tieto teórie potvrdiť, no ani vyvrátiť.

Xiaomi
Zdroj: Xiaomi (Weibo)/Android Authority

To však nie je to jediné, čo nás čaká. Spoločnosť taktiež potvrdila, že sa nám okrem nového Mi Mix ukážu aj rozšírenia radu Mi 11. Dočkáme sa predstavenia modelov Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra.

Porovnajte si aktuálne ceny modelu Xiaomi Mi 10T Pro u slovenských predajcov:

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať