galaxy S20 FE

Galaxy S20 FE dostáva aktualizáciu, pribudli funkcie fotoaparátu

Menšie, ale vítane vylepšenie.

Smartfón Galaxy S20 FE (Fan Edition) predstavila spoločnosť Samsung v septembri minulého roka a potešila ním tých používateľov, ktorí hľadali vlajkovú výbavu za prijateľnejšiu cenu.

Galaxy S20 FE dostal od svojho predstavenia niekoľko aktualizácií. Okrem povýšenia na operačný systém Android 11 s prostredím One UI 3.1 vývojári prostredníctvom aktualizácií hasili problémy s odozvou dotykovej obrazovky.

V týchto dňoch dostáva smartfón ďalšiu aktualizáciu, ktorá zlepšuje jeho fotografické schopnosti. Inovácia nie je zásadná, vlastníkov zariadenia ale istotne poteší. Novinky sú dve.

V portrétovom režime fotoaparátu nájdu po aktualizácii nové efekty. Zároveň pribudla možnosť používať ultraširoký fotoaparát v profesionálnom režime. Smartfón tak získal funkcie, ktoré poznáme z modelov Galaxy S21.

galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE

Žiaľ, vývojári do systému nepridali Director’s View, teda možnosť nakrúcať videá viacerými fotoaparátmi súčasne. Chýba tiež funkcia pre fotografovanie portrétov v zlých svetelných podmienkach.

Aktualizácia sa momentálne šíri v niekoľkých krajinách Európy vrátane susednej Českej republiky, uvádza Sammobile. Prednosť dostáva 5G verzia smartfónu, ktorá sa u nás formou oficiálnej distribúcie nepredávala.

LTE verzia Galaxy S20 FE dostane aktualizáciu taktiež, nejaký čas ale na ňu treba počkať.

Samsung Galaxy S20 FE aktuálne nájdete v ponuke týchto predajcov:

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať