AKTUÁLNE: Bolt sa rozširuje do 6 ďalších slovenských miest!

Bolt prichádza do ďalších 6 miest. Tam to však nekončí.

Služba pre mestskú mobilitu, Bolt, sa rozšírila do ďalších slovenských miest. Spoločnosť po novom hlási dostupnosť v Humennom, Leviciach, Malackách, Michalovciach, Liptovskom Mikuláši a Šamoríne. Tam však podľa stanoviska plán rozmachu nekončí.

Zaujímavé, no neprekvapujúce je to, že v menších mestách uprednostňuje spoluprácu s miestnymi taxislužbami. Ako príklad uvádza spoluprácu s taxislužbou Taxi Plus v Šamoríne.

Sme pripravení spustiť našu platformu v spolupráci s miestnymi taxislužbami aj v ďalších mestách. Budeme radi, ak sa nám ozvú taxislužby v mestách, kde Bolt ešte nie je dostupný. Sme pripravení rozprávať sa o prípadnej spolupráci,“ hovorí country manager pre Slovensko Eduard Suchánek.

Bolt
Bolt

Bolt ani zďaleka nekončí

Služba je aktuálne dostupná v 13 mestách naprieč Slovenskom. Vôbec prvú začala firma pokrývať Bratislavu ešte v roku 2016. Neskôr sa k nej pridali Košice, Banská Bystrica, Žilina, Trnava a ďalšie.

TIP REDAKCIE
Redmi Note 11 bude podporovať 120 W nabíjanie, potvrdil výrobca

Ak bývate v meste, kde Bolt ešte nefunguje a chceli by ste ho tam používať, dajte vedieť svojim obľúbeným taxislužbám. Vyzerá to tak, že spoločnosť je pripravená.

Total
17
Zdieľaní
Total
17
Zdieľať