Ako vyzerá Samsung Galaxy S21 Ultra za 77 tisíc dolárov?

Obalený zlatom.

Samsung pár týždňov dozadu predstavil rad Galaxy S21, z ktorého sa, aspoň aktuálne, najviac vyníma model Galaxy S21 Ultra. Ak náhodou neviete, ide o najšpičkovejší model, aký kedy Samsung vyrobil a dá sa povedať, že svojím výkonom prekonáva všetky aktuálne dostupné smartfóny na trhu.

Top-end model, ktorý sme podrobne opísali v našej recenzii, sa okrem vysokých čísel v rámci špecifikácií vyznačuje aj pomerne vysokou cenou – najvyššia možná konfigurácia stojí 1 429 eur.

Už to je dosť vysoká čiastka, ktorú nie je ochotný zaplatiť každý, minimálne nie za telefón. Čo ak by vám ale niekto povedal, že Galaxy S21 Ultra existuje aj v takom prevedení, ktoré stojí priam až nepredstaviteľných 77 tisíc dolárov (cca 63 tisíc eur)?

Galaxy S21 Ultra obalený zlatom

Presne s takou verziou vlajkového smartfónu prichádza ruská firma Caviar. Nie je však jediná. V jej ponuke nájdete hneď niekoľko verzií zariadení z radu Galaxy S21, pričom každá jedna je krajšia a tým pádom aj drahšia než tá druhá, píše SamMobile.

TIP REDAKCIE
VIANOCE 2021: Orange ukázal vianočnú ponuku. Toto všetko sa mení!

Ceny luxusných variantov sa pohybujú v rozmedzí od 5 450 dolárov (cca 4 500 eur) do už spomenutých 77 tisíc dolárov (cca 63 tisíc eur). Za maximálnu čiastku získate Galaxy S21 Ultra obalený zlatom, doslova.

Galaxy S21 Ultra od Caviar
Zdroj: Caviar

Ponúkané kúsky je možné si zakúpiť už teraz.

Total
34
Zdieľaní
Total
34
Zdieľať