CAT

Motorola chystá smartfón s nadštandardnou odolnosťou

Vyrobí ho spoločnosť stojaca za smartfónmi Caterpillar.

Spoločnosť Bullitt Group dnes (10. február) na svojich stránkach publikovala správu, ktorou oznamuje, že nadviazala spoluprácu so známym výrobcom Motorola.

Bullitt Group sa vývojom smartfónov zaoberá už viac ako 11 rokov. Ak si na žiadny smartfón tejto značky spomenúť neviete, nič sa nedeje. Žiadny totižto neexistuje. Spoločnosť Bullitt Group vyrába na základe licencie vysoko odolné smartfóny CAT (Caterpillar).

Zostavila aj smartfón Land Rover alebo spotrebiteľmi vlažne prijatý fotomobil Kodak Ektra. Vzhľadom na nadviazanie „strategického partnerstva“ so spoločnosťou Motorola je jasné, že v blízkej budúcnosti nájdeme na trhu odolný smartfón tejto značky.

motorola
CAT S31

O aké zariadenie, alebo zariadenia, pôjde a čo všetko ponúkne, je zatiaľ zahalené tajomstvom. Bullitt Group ale sľubuje, že viac podrobností zverejnení ešte v tomto štvrťroku.

Motorola sa bude aj naďalej zaoberať smartfónmi so štandardnými vlastnosťami. Odolné telefóny len doplnia existujúce portfólio značky. Výrobca tak vyhovie tým zákazníkom, ktorí chcú alebo potrebujú mobilné zariadenie stavané do nehostinných podmienok a na nešetrnejšie zaobchádzanie.

Či bude mať obrnený smartfón značky Motorola nejaké špeciálne vlastnosti je rovnako záhadou. Vybrané smartfóny CAT disponujú termovíznou kamerou značky FLIR. Snáď sa niečo špeciálne ujde aj Motorole.