Nie je čas zomrieť či Krotitelia duchov. Premiéra očakávaných filmov sa opäť odkladá

Fanúšikovia neohrozeného agenta Jamesa Bonda si budú musieť na nový film ešte počkať. Hollywood opäť odkladá premiéru snímky Nie je čas zomrieť.

Fanúšikovia neohrozeného agenta Jamesa Bonda si budú musieť na nový film ešte počkať. Hollywood sa opäť rozhodol odložiť premiéru dlho avizovanej snímky Nie je čas zomrieť, ale aj ďalších filmov.

Podľa oficiálneho avíza na sociálnej sieti Twitter si budú môcť diváci pozrieť film Nie je čas zomrieť až 8. októbra 2021. Tvorcovia film odložili po tretíkrát. Premiéra sa mala pôvodne odohrať v apríli 2020.

Pandémia nového koronavírusu plány zhatila a debut filmu sa tak presunul na november 2020. Neskôr došlo k ďalšiemu oddialeniu premiéry, ktorá pripadala na apríl 2021. Ani tento dátum nebol konečný, ako sa teraz ukázalo.

Štúdio Metro-Goldwyn-Mayer potrebuje dostať film do kín, kde vidí najväčší potenciál úspechu (a zisku), hoci by mnohým asi neprekážalo, keby si nové dobrodružstvo Jamesa Bonda mohli pozrieť online prostredníctvom streamu.

TIP REDAKCIE
Litva odporučila nepoužívať smartfóny Xiaomi, Nemecko žiadne problémy nenašlo

Pretože sú kiná v mnohých krajinách sveta kvôli pandémii zatvorené, film sa zdrží. Nie je pritom jediným takýmto filmom. Exhibitor Relations uvádza, že snímka Uncharted z produkcie Sony absolvuje premiéru začiatkom roka 2022. Pôvodne mal byť film vydaný v lete tohto roka.

To isté platí aj pre film Krotitelia duchov: Dedičstvo. Pozrieme si ho až 11. novembra 2021, pokiaľ sa medzičasom zase niečo nezmení.

Napriek zlým správam by nemala byť tento rok o nové filmy núdza. Netflix má v rukáve viac ako 70 nových filmov, ktoré bude vydávať pravidelne každý mesiac. Keďže má na konte už viac ako 200 miliónov predplatiteľov, svojich divákov si určite nájdu.

Total
7
Zdieľaní
Total
7
Zdieľať