league of legends tit

Hra League of Legends: Wild Rift je dostupná aj u nás, vyskúšajte mobilné LOL-ko!

Herné štúdio Riot Games sprístupnilo začiatkom decembra na vybraných trhoch dlho očakávanú hru League of Legends: Wild Rift.

Herné štúdio Riot Games sprístupnilo začiatkom decembra na vybraných trhoch dlho očakávanú hru League of Legends: Wild Rift.

Hra League of Legends: Wild Rift je zatiaľ k dispozícii v beta verzii, stabilná verzia hry bude uvoľnená v priebehu budúceho roka, pričom sa dostane aj na ďalšie trhy vrátane toho amerického.

Novinka sa začala zobrazovať v obchodoch s aplikáciami aj v našich končinách. To znamená, že si hru môžete bezplatne stiahnuť, vyskúšať a zhodnotiť, či sa tvorcom naozaj podarilo pripraviť kvalitnú mobilnú verziu úspešného LOL-ka.

Počas krátkeho testovania sme zistili, že hra beží svižne a hladko na novom vlajkovom Android zariadení a aj na smartfóne, ktorý je starý viac ako dva roky. Hra sa primárne spustila v ruskom jazyku (texty aj audio). Anglický a ďalšie jazyky si však viete prepnúť v úvodných nastaveniach.

League of Legends

Zo začiatku robilo problémy prihlásenie cez účet Google. Potvrdzovací mail systém najskôr neakceptoval a hlásil chybu. Po chvíli ale prihlásenie prebehlo úspešne. Prihlásiť sa do hry môžete aj cez Facebook alebo Riot účet. V prípade iOS zariadení by malo byť dostupné prihlásenie cez Apple ID.

League of Legends

V úvode vás hra prevedie základným tutoriálom, ktorý vás oboznámi s ovládaním postáv, ich schopnosťami, vlastnosťami a ďalšími prvkami, taktiež s mapou, komunikáciou a tak podobne. V úvode musíte absolvovať zápas proti „umelej inteligencii“.

Po jeho dokončení vám hra otvorí klasické PvP súboje. Ranked match si zahráte až po tom, ako dosiahnete 10. úroveň. League of Legends: Wild Rift zatiaľ pôsobí ako kvalitná MOBA. Pre nových hráčov môže hra zo začiatku pôsobiť zložitejšie. Určite by ich to ale nemalo odradiť.

League of Legends: Wild Rift si stiahnete TU (Google Play) alebo TU (Apple App Store).

Total
3
Zdieľaní