TOP 10 Android hier v zľave: Monopoly, Monument Valley 2, Machinarium a ďalšie

V týchto dňoch sa postupne rozbieha kolotoč zliav, ktorý je každoročne známy pod pojmom Black Friday. Štvrtý piatok v novembri je považovaný za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky.  

V týchto dňoch sa postupne rozbieha kolotoč zliav, ktorý je každoročne známy ako Black Friday. Štvrtý piatok v novembri je považovaný za začiatok predvianočnej nákupnej horúčky.  

V rámci Black Friday akcií si môže výhodnejšie zakúpiť rôzne produkty, elektroniku, knihy, oblečenie a množstvo ďalších, napríklad aj taký softvér alebo hry. V obchode Google Play sa viac či menej zaujímavé akcie objavujú počas celého roka.

V tomto období je ich ale viac ako obvykle. Aj vývojári sa vezú na vlne Čierneho piatku, čo znamená, že môžete niektoré hry a aplikácie získať výhodnejšie. Mobilné hry sú ideálnym žrútom času pre dlhé zimné večery, čo obzvlášť platí v aktuálnom období ovplyvnenom pandémiou.

Monument-Valley-2
Monument Valley 2

V obchode Google Play sme našli niekoľko prémiových hier, ktoré ich vývojári ponúkajú dočasne za zníženú cenu. Vybrali sme 10 titulov, ktoré majú dobré hodnotenia a stoja za inštaláciu.

Nájdete medzi nimi cele úspešnú hru Monument Valley 2, obľúbenú vežičkovku, dve pekné hry z dielne českého štúdia Amanita Design, klasiku Monopoly, kvalitné RPG alebo napríklad simulátor farmárčenia.

Zoznam desiatich hier aj s príslušnou zmenou v cene nájdete nižšie. Kliknutím na názov hry budete priamo presmerovaní do obchodu Google Play. Ak ste v obchode našli inú hru v zľave, ktorá podľa vás stojí za to, uveďte ju v diskusii pod článkom a inšpirujte ostatných čitateľov.

TIP REDAKCIE
Ako sa vyvíjali ceny iPhonov? Za 14 rokov stúpli o viac než 80 %

Spotrebiteľský tip

Ako sme uviedli vyššie, počas nasledujúcich dní môžete natrafiť na zľavy pri rôznych produktoch z rozličných kategórií. Pri podobných akciách je vhodné nakupovať s rozumom.

Vyššia zľava na tovar, ktorý vás zaujal, dokáže presvedčiť a motivovať ku kúpe. Nákup dobre zvážte, porovnajte si ceny v miestnych internetových obchodoch a hlavne porozmýšľajte nad tým, či danú vec skutočne potrebujete.

Výška zľavy sa zvykne odvíjať od pôvodnej či „navrhovanej“ ceny produktu, ktorú určujú predajcovia. Propagovaná zľava teda nemusí byť taká výhodná alebo veľká, ako na prvý pohľad vyzerá.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať