Samsung prekvapuje: Spúšťa MEGA ponuku. Kúpite si 3 produkty, zaplatíte len za 2

Samsung sa tento rok rozhodol zabehnutú tradíciu v podobe výrazných novembrových zliav pojať netradične.

Samsung sa tento rok rozhodol zabehnutú tradíciu v podobe výrazných novembrových zliav pojať netradične. Zatiaľ čo väčšina predajcov láka na Black Friday, Samsung prichádza s akciou Color Friday.

Ak si od piatku 6. novembra do 29. novembra v oficiálnom e-shope www.samsung.sk alebo v značkových predajniach Samsung kúpite akékoľvek tri produkty z čiernej, bielej techniky alebo IT od Samsungu, zaplatíte iba za dva. Zľavu obdržíte v hodnote najlacnejšieho výrobku.

A je úplne na vás, akú kombináciu zvolíte – či si od Samsungu vyberiete televízor, monitor, pamäťový disk alebo napríklad domáci spotrebič. Produkty si môžete kúpiť pre seba, ale nič nebráni ani tomu sa dohodnúť s kamarátmi či s rodinou a urobiť spoločnú objednávku. Navyše dopravu máte na všetok tovar zadarmo.

Príklady zľavy

  1. Kúpite televízor Samsung QLED 4K, séria Q95T, 85 palcov (4 999 €), chladničku Family Hub (2 990 €) a SSD disk 860 EVO SATA III SSD 4 TB (591,90 €) – získate zľavu 591,90 €, a celkovo zaplatíte len 7 989 €.
  2. Kúpite 3 parné práčky QuickDrive 9kg (3x 1 159 €) – získate zľavu 1 159 €, a celkovo zaplatíte len 2 318 €
  3. Kúpite herný monitor Odyssey Gaming monitor G7 32“ (763 €), externý disk SSD T7 Touch (435 €) a robotický vysávač POWERbotTM Séria VR7000M (399 €) – získate zľavu 399 €, a celkovo zaplatíte len 1 198 €.

Príklady sú iba ilustračné. Záleží na vás, ktoré tri výrobky si vyberiete. V jednej objednávke môžete uplatniť zľavu iba raz a v košíku musíte mať presne tri produkty značky Samsung. Akcia sa nevzťahuje na kúpu iného počtu produktov (napr. 4 výrobky) v rámci jednorazového nákupu (t.j. v takýchto prípadoch nebude zľava poskytnutá). Zľavu môžete uplatniť len na výrobky, ktoré sú v čase konania akcie skladom.

Finálna cena vám bude rozpočítaná medzi všetky tri produkty, kedy jednotlivé ceny produktov budú znížené o tretinu hodnoty najlacnejšieho produktu. V prípade platby bankovým prevodom alebo platobnou kartou on-line bude po uhradení objednávky váš tovar odoslaný. Túto akciu nemôžete kombinovať s inými akčnými ponukami. Akcia sa nevzťahuje na mobilné zariadenia (tablety, smartfóny, inteligentné hodinky a príslušenstvo)

Úplné a presné pravidlá a podmienky akcie nájdete na www.samsung.com/sk/colorfriday/.

Samsung víkend pokračuje

Zároveň môžete tento víkend využiť výhodnú ponuku počas Samsung víkendu (6. – 8. novembra), ktorá beží v e-shope www.samsung.sk a v značkových predajniach Samsung.

Ak si kúpite vybranú kombináciu produktov, môžete získať druhý s výhodnou zľavou do výšky až 60 %. Za tablet Galaxy Tab S7+ a smartfón Galaxy Z Flip, zaplatíte dokopy len 1 478,60 Eur. V ponuke je aj kombinácia tabletu Galaxy S5e a smartfónu Galaxy S20 so zľavou 50 %,čiže za obe zariadenia zaplatíte len 868,50 Eur.

Za zvýhodnenú cenu však môžete získať aj ďalšie produkty – Galaxy S20 FE, Galaxy Note20, Galaxy M11, Galaxy A51, či smart hodinky a náramky.

Akcia Samsung Víkend platí od 6.11. do 8.11.2020 alebo do vypredania zásob.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať