Samsung Galaxy A71 dostáva aktualizáciu na OneUI 2.5, vylepšuje fotoaparát a WiFi

Juhokórejský výrobca Samsung posúva novú verziu používateľského prostredia OneUI 2.5 do ďalšieho zo svojich zariadení, a to modelu Galaxy A71.

Juhokórejský výrobca Samsung posúva novú verziu používateľského prostredia OneUI 2.5 do ďalšieho zo svojich zariadení. Aktualizácia sa v najbližších dňoch a týždňoch ohlási vlastníkom smartfónu Galaxy A71.

Samsung Galaxy A71 sa predáva aj na našom trhu. U operátorov je navyše pomerne obľúbený. V Orange bol tento smartfón za mesiac september najpredávanejším. V prípade Telekomu a O2 sa dostal do prvej desiatky najpredávanejších hardvérových produktov.

Aktualizácia na OneUI 2.5 so sebou prináša niekoľko systémových vylepšení, ako aj októbrovú bezpečnostnú záplatu, píše Sammobile.

Samsung Galaxy A71
Samsung Galaxy A71

Vývojári do systému zapracovali nálepky Bitmoji pre zobrazenie Always On Display, núdzové zdieľanie údajov o umiestnení (SOS), ďalej vylepšili aplikáciu fotoaparátu, klávesnicu a optimalizovali WiFi pripojenie.

Softvérový balíček má veľkosť 1 GB a jeho dostupnosť si môžete skontrolovať v nastaveniach zariadenia v sekcii Aktualizácia softvéru.

Android 11 s OneUI 3.0

Samsung okrem toho pracuje na aktualizácii svojich vlajkových lodí, ktorým snáď už o pár týždňov doručí najnovšiu verziu operačného systému Android 11 s prostredím OneUI 3.0. Verejný beta test nového systému spustil pre vybranú skupinu zákazníkov najskôr v Južnej Kórei.

Beta program je po novom dostupný aj v USA a v Nemecku. Medzi podporované krajiny patrí aj Poľsko, India či Spojené kráľovstvo. Čím skôr vývojári nový verziu systému dôkladne otestujú, tým rýchlejšie môžu vydať stabilnú aktualizáciu určenú pre všetkých zákazníkov.

Rad Samsung Galaxy S20 a Note20 by mali OS Android 11 obdržať ešte pred koncom tohto roka. Samsung predbehol čínsky výrobca OnePlus, ktorý pre svoje vlajkové lode OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro vydal Android 11 s prostredím OxygenOS 11 pred pár dňami.

Harmonogram aktualizácií zverejnila značka Nokia, ktorá prevádzkuje konzorcium HMD Global. Výrobca má v pláne aktualizovať 14 modelov smartfónov.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať