fossil

Používate smart hodinky Fossil? Očakávajte príchod dôležitej aktualizácie

Hodinky značky Fossil s operačným systémom WearOS od Google možno nie sú najpredávanejšie, no určite ich používa množstvo spokojných zákazníkov.

Hodinky značky Fossil s operačným systémom WearOS od Google možno nie sú najpredávanejšie, no určite ich používa množstvo spokojných zákazníkov. Ich 5. generáciu o pár dní dobehne vítaná aktualizácia, upozorňuje Engadget.

Používatelia hodiniek Fossil 5. Gen. sa môžu pripraviť na monitorovanie kvality spánku, prepracovanú aplikáciu zobrazujúcu telefónne kontakty, nové profily v nastaveniach pre správu energie, resp. batérie, alebo sledovanie aeróbnej výkonnosti VO₂ Max.

fossil
Foto: fossil.com

Pár zmien sa odohrá aj v oblasti vzhľadu užívateľského prostredia. Dobre vyzerá optimalizácia sledovania športových aktivít. Aplikácia Wellness App spotrebuje pri monitorovaní cvičenia polovičné množstvo energie v porovnaní so súčasnou verziou softvéru.

Aktualizácia sa začne medzi používateľmi šíriť od 19. augusta 2020. Softvérová inovácia sa navyše týka všetkých inteligentných hodiniek 5. generácie, ktoré vyprodukoval Fossil, teda napríklad aj značky Michael Kors.

Total
8
Zdieľaní
Total
8
Zdieľať