Huawei vraj pracuje na nových smartwatch, ísť má o Watch GT 2 Pro

Debutovať majú už čoskoro.

1

Huawei môže už čoskoro obohatiť svoje portfólio inteligentných hodiniek o nový produkt. Konkrétne má ísť o vylepšený model veľmi obľúbených smartwatch Huawei Watch GT 2.

Ako už upozornil server Gizchina, predstavenie nového modelu, ktorý údajne debutuje ako Huawei Watch GT 2 Pro, môže byť už doslova za rohom. Údajne získal certifikácie od rôznych organizácií v niekoľkých ázijských krajinách, pričom sa schováva pod modelovým označením VID-B19.

Certifikáciou si však neprešli len samotné hodinky, ale aj bezdrôtová nabíjačka s výkonom 10 W. Tá je inak známa ako model CP80-1.

Huawei Watch GT 2

Batéria ponúkne kapacitu 455 mAh

Batéria v Huawei Watch GT 2 Pro má dosahovať kapacity 455 mAh, čiže rovnako ako v prípade štandardného modelu. Vyššie spomenutá nabíjačka sa má vyznačovať tradičným kruhovým dizajnom s USB-C portom.

Ostatne nám toho certifikácie veľa neprezrádzajú, čo znamená, že ohľadom špecifikácií (s výnimkou batérie) údajných Huawei Watch GT 2 Pro zatiaľ nevieme vôbec nič. Ako sme však už spomenuli vyššie, predstavenie nového produktu môže byť veľmi blízko.

Je vysoko pravdepodobné, že chystané smartwatch debutujú už počas septembra. V tom čase to totiž bude presne rok od momentu, kedy nám Huawei predstavil štandardné Huawei Watch GT 2. Toto sú však zatiaľ len špekulácie.