Huawei chystá Watch Fit, lacnejšie inteligentné hodinky s AMOLED displejom

Spoločnosť Huawei by mala v priebehu septembra obohatiť trh s nositeľnou elektronikou o nový produkt. Volať sa má Watch Fit a pôjde o inteligentné hodinky.

Spoločnosť Huawei by mala v priebehu septembra obohatiť trh s nositeľnou elektronikou o nový produkt, Watch Fit, inteligentné hodinky s displejom v tvare obdĺžnika.

Huawei Watch Fit pôsobia vďaka formátu svojej obrazovky trochu netradične, sympatie však môžu stáť hlavne na strane funkcionality a avizovanej maloobchodnej ceny. Detaily o nových hodinkách ako aj ich tlačové obrázky zverejnil informátor s prezývkou Sudhanshu.

hodinky watch Fit
Foto: Sudhanshu

Podľa neho dostanú nové hodinky AMOLED displej s rozlíšením 456 x 280 pixelov, odolajú vode (5ATM), budú mať senzor zrýchlenia, GPS, snímač srdcovej aktivity, barometer a ďalšiu funkcionalitu typickú pre tento typ zariadenia.

Foto: Sudhanshu

Hodinky by mali zvládnuť monitorovanie niekoľkých druhov športov, od behania a plávania, až po cyklistiku. Chýbať by tiež nemalo sledovanie kvality spánku, meranie stresu a možno aj nasýtenia krvi kyslíkom.

Foto: Sudhanshu

Výdrž na jedno nabitie by mala dosahovať až 10 dní. Je tým pádom asi jasné, že hodinky poženie vlastný operačný systém výrobu, ktorý je síce skromnejší, no na druhú stranu nenáročný na zdroje.

TIP REDAKCIE
Prvý smartfón s čipom Snapdragon 8 Gen 1 predstaví Motorola, pôjde o Moto Edge X30

Cena? Údajne 119 €. Na ďalšie podrobnosti a upresnenia si musíme počkať. Zatiaľ to ale vyzerá zaujímavo.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať