Apple v Singapure otvoril plávajúci obchod v tvare obrovskej gule. Vyzerá ako z budúcnosti

Nový kamenný obchod Apple v Singapure je iný. Je iný od všetkých iných obchodov, ktoré ste mohli stretnúť či vidieť na internete.

Nový kamenný obchod Apple v Singapure je iný. Je iný od všetkých iných obchodov, ktoré ste mohli stretnúť či vidieť na internete. Ide totiž o jednu veľkú plávajúcu guľu umiestnenú pred ikonickým hotelom Marina Bay Sands.

Apple Store zatiaľ síce neotvorili, takže nevieme ako vyzerá zvnútra, no už teraz sa sociálne siete zapĺňajú zábermi z exteriéru.

Spoločnosť k obchodu vytvorila aj novú stránku, kde ho opisuje ako „miesto, ktoré môžete objavovať, stretávať sa a vytvárať niečo nové“. Na rovnakom webe má Apple aj krátke video obchodu a niekoľko tapiet na plochu.

Server 9to5Mac zistil, že obchod bude s pevninou spájať drevená promenáda a priechod umiestnený pod hladinou, ktoré Apple Store spoja s nákupným centrom The Shoppes at Marina Bay Sands.

Štvrť Marina Bay je známa tým, že je plná svietiacich mrakodrapov ako aj ďalších budov. Výnimkou nebude ani novinka od Apple. Ako znázorňujú zábery vyššie, celá začne svietiť rôznymi farbami.

TIP REDAKCIE
V Bratislave vyrastie nová centrála spoločnosti ESET. O projekt sa postará známy ateliér

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať