Ako robiť fotky, ktoré predávajú? Vyhrajte online kurz s Huawei!

S Huawei teraz môžete vyhrať jedinečný foto kurz, ktorý vás naučí nielen profesionálne sa odprezentovať na sociálnych sieťach.

S Huawei teraz môžete vyhrať jedinečný foto kurz, ktorý vás naučí nielen profesionálne sa odprezentovať na sociálnych sieťach, ale vám tiež môže pomôcť vyhrať 10 tisíc dolárov za jedinú fotku v súťaži Next Image, ktorá práve prebieha.

V aktuálne prebiehajúcej fotosúťaži pre amatérov Huawei Next Image môžete vyhrať 10 tisíc dolárov a množstvo hodnotných cien. Stačí prihlásiť svoju fotku, zachytenú smartfónom Huawei, do jednej zo súťažných kategórii na tejto webovej stránke.

Existuje množstvo tipov a trikov, ako zachytiť pôsobivú fotku, ktorá očarí porotu.

Ak sa však chcete naučiť viac, než len zdokumentovať výsledok vašej práce fotkou, alebo by ste sa radi odprezentovali na sociálnych sieťach perfektnými zábermi, máme pre vás tip: poradí vám profesionálna fotografka Lucia Hrapko v unikátnom online kurze Produktová fotografia mobilom, ktorý vznikol v spolupráci s Huawei.

TIP REDAKCIE
Pixel 6a taktiež poženie čipset Tensor, ponúkne však slabší fotoaparát
Zdroj: Huawei

Kurz obsahuje tri moduly s dvanástimi lekciami, video s tromi praktickými ukážkami ako fotiť produkt a šesť hodnotných bonusov. Záujemca o kurz ho dostane k dispozícii doživotne – môže sa k nemu kedykoľvek vrátiť a jednotlivé lekcie si prejsť znova.

Online kurz, ktorý vás naučí nielen krásne fotiť, ale aj odprezentovať vaše výtvory v online priestore, teraz môžete vďaka Huawei vyhrať. Súťaž prebieha od 15. júla do 20. júla na Instagrame aj Facebooku. Stačí splniť súťažné podmienky, ktoré nájdete v jednotlivých príspevkoch.

Mená šiestich výhercov (troch na Facebooku a troch na Instagrame) zverejní autorka v pondelok, 20. júla na svojich sociálnych sieťach.

Total
1
Zdieľaní
Total
1
Zdieľať